Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Ranczo". Maciej Rusin grający księdza po raz pierwszy zostanie ojcem? Jest oficjalny komentarz
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 25.08.2022 13:26

"Ranczo". Maciej Rusin grający księdza po raz pierwszy zostanie ojcem? Jest oficjalny komentarz

"Ranczo". Maciej Rusin grający księdza po raz pierwszy zostanie ojcem. Jest oficjalny komentarz
Pawel Wodzynski/East News/Kadr z serialu "Ranczo" TVP

Mateusz Rusin, znany z roli księdza w serialu "Ranczo", wkrótce po raz pierwszy zostanie tatą. Ta informacja pierwszy raz ukazała się, gdy przyszły ojciec podzielił się wspaniałą wiadomością ze znajomymi z teatru. Do tej pory nikt oficjalnie jej nie potwierdził - wszystko zmieniły słowa jego menadżera.

"Ranczo" miało swoją premierę w 2006 roku. Już wtedy w serialu TVP występowali głównie znani i lubiani. W obsadzie nie zabrakło jednak mniej znanych twarzy. Przez dziesięć lat emisji serialu wiele się zmieniło w życiu wszystkich aktorów. Od ostatniego klapsa na planie pożegnaliśmy, m.in. Pawła Królikowskiego. Nie wszystkie zmiany były jednak równie smutne - jeden z aktorów, który występował w serialu, wkrótce zostanie ojcem.

"Ranczo". Serialowy wikary wkrótce zostanie ojcem

"Ranczo" to serial, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów TVP. Przedstawiał on losy mieszkańców niewielkiej wsi na Podlasiu - Wilkowyjów. Ostatni klaps na planie zapadł w 2016 roku i od tamtej pory widzowie czekają na powrót swoich ulubieńców na ekrany telewizorów. Jeśli do wznowienia produkcji dojdzie, to pewne jest, że wielu aktorów zabraknie.

Choć od ostatniego odcinka minęło już kilka lat, to aktorzy, którzy w nim grali, nadal cieszą się ogromną sympatią widzów. Dotyczy to nie tylko gwiazd takich jak Cezary Żak, Artur Barciś, Katarzyna Żak, czy Dorota Chotecka, ale również postaci drugoplanowych.

W rolę wikarego na plebanii wcielał się Mateusz Rusin. Grany przez niego bohater odznaczał się wyjątkowo spokojnym usposobieniem i ogromnym poczuciem humoru. To bez wątpienia jedna z najważniejszych ról w jego dorobku. Wkrótce jednak będzie musiał sprawdzić się w znacznie bardziej wymagającej "kreacji" - aktor zostanie ojcem.

Serwis Jastrząb Post zweryfikował doniesienia u źródła, kontaktując się z agentem artysty, Maciejem Gajewskim:

- To prawda, Mateusz spodziewa się pierwszego dziecka - skomentował menadżer.

Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować przyszłym rodzicom i liczyć, że Mateusz Rusin z rolą taty poradzi sobie równie dobrze, jak z rolą wikarego Macieja.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post

Tagi: Ranczo