Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Pudelek kontra Edyta Górniak. Co z sylwestrowymi występami gwiazdy?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.12.2021 20:09

Pudelek kontra Edyta Górniak. Co z sylwestrowymi występami gwiazdy?

Edyta Górniak
Tricolors/East News

Jak donosi portal Pudelek.pl, Edyta Górniak nie otrzymała zaproszenia na żadną z organizowanych przez stacje telewizyjne imprez sylwestrowych. Sama gwiazda zaprzecza tym doniesieniom, ale jednocześnie nie odpowiada na pytanie, które medium chciało jej występu.

Serwis dotarł rzekomo do źródła, które przekazało argumenty zarówno TVP jak i Polsatu dotyczące braku zaproszenia dla Edyty Górniak. Sprawa wydaje się mieć jednak drugie dno.

Edyta Górniak nie zagra na Sylwestrze

Zarówno Polsat jak i Telewizja Polska organizują w tym roku wielkie koncerty sylwestrowe, na których wystąpi wiele popularnych gwiazd, zarówno z kraju jak i zza granicy. Na Sylwestrowej Mocy Przebojów zagra, chociażby Akcent, Bajm, czy Doda. Sylwester Marzeń z Dwójką stoi pod znakiem sprawdzonych wykonawców takich jak Maryla Rodowicz, czy Zenek Martyniuk, ale zaprezentuje również piosenkarzy światowego formatu, jak Jason Derulo.

Na obu scenach zabraknie jednak jednej z najważniejszych polskich piosenkarek; gwiazdy, która wielokrotnie gościła podczas sylwestrowych imprez, Edyty Górniak. Na dzień przed Sylwestrem pojawiły się informacje, że to sama piosenkarka zrezygnowała z udziału w zabawie.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Jak donosiły media, wokalistka chciała spędzić ten wyjątkowy czas z rodziną i najbliższymi; bała się również, że może się przeziębić na scenie, a w nowy rok chciała wejść w pełnym zdrowiu, gdyż początek 2022 r. ma być dla niej wyjątkowo pracowity.

Pudelek.pl donosi jednak, że decyzja o braku występu nie należała do Edyty Górniak, a do stacji telewizyjnych, które celowo nie zaprosiły na swoje imprezy piosenkarki.

O co tak naprawdę chodzi?

Serwis internetowy dotarł do źródła, które twierdzi, że repertuar i wizerunek gwiazdy nie pasował do żadnej z sylwestrowych zabaw telewizyjnych. Postanowił skontaktować się zatem z samą piosenkarką i zapytać o jej komentarz do tej kwestii.

Edyta Górniak kategorycznie zaprzeczyła tym doniesieniom. W tej sytuacji portal skierował do wokalistki pytanie, na który z koncertów została zaproszona. Gwiazda nie odpowiedziała. Poniżej zamieszczamy screeny z relacji Edyty Górniak na jej Instagramie.

Edyta górniak 1
instagram.com/edytagorniak
edyta gorniak 2
instagram.com/edytagorniak
edyta gorniak 3
instagram.com/edytagorniak

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: pudelek.pl