Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Przyłapali Karolinę Małysz podczas ślubu. Płakała na balkonie
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 05.09.2021 13:54

Przyłapali Karolinę Małysz podczas ślubu. Płakała na balkonie

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Instagram/izamalysz

Karolina Małysz wyszła za mąż. Jedyna córka popularnego skoczka narciarskiego poślubiła ukochanego Kamila. Podczas imprezy dziewczyna była szczęśliwa, ale i wyraźnie wzruszona tym, co działo się w trakcie przyjęcia weselnego. Wszystko to uchwyciły kamery paparazzi.

Jak już pisaliśmy, jedyna córka Adama Małysza, Karolina, wyszła w sobotę 4 września za mąż za ukochanego Kamila. Na przyjęciu wszyscy bawili się szampańsko, o czym informowała na bieżąco wyraźnie zadowolona z takiego obrotu spraw matka panny młodej, Izabela. Zdjęcia z uroczystości szybko obiegły sieć, a paparazzi udało się przyłapać Karolinę w niebywałej sytuacji.

Karolina Małysz wyraźnie wzruszona na weselu

Panna młoda w dniu swojego ślubu zachwycała wyglądem. Miała na sobie długą, romantyczną suknię z kwiatowymi aplikacjami oraz drugą, nieco skromniejszą białą kreację. W pewnym momencie świeżo upieczona małżonka postanowiła zaczerpnąć trochę świeżego powietrza i udała się wraz z jedną z zaproszonych kobiet na balkon domu weselnego.

Jak można zauważyć na zdjęciach, Karolina była wyraźnie wzruszona wydarzeniami i z tego powodu uroniła kilka łez. Dziewczyna wyglądała na rozemocjonowaną atmosferą, jaka panowała na przyjęciu. Z pewnością zdawała sobie sprawę z tego, że spełnia się jedno z jej marzeń, a w zrobieniu kolejnego dużego kroku towarzyszą jej najbliżsi.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Kim jest mąż Karoliny Małysz?

Mężem Karoliny Małysz jest jej długoletni partner Kamil Czyż. Chłopak jest ulubieńcem rodziców dziewczyny, niejednokrotnie przez nich wychwalanym. Jako miłośnik motoryzacji bierze udział w wyścigach motocyklowych enduro oraz na quadach. W jednym z wywiadów Adam Małysz opowiadał o ich wspólnej pasji.

- Jeździ raczej rekreacyjnie, przede wszystkim motocyklem crossowym, czasem na quadzie. Razem jechaliśmy samochodem i mogę powiedzieć, że dobrze prowadzi. Wysportowany, fajny chłopak. Ja i żona lubimy go - mówił przyszły teść Kamila.

Screen z materiału portalu Fakt.pl pt. „Adam Małysz wydał córkę za mąż, a Iza Małysz szalała na parkiecie. Wzruszona Karolina przyłapana na balkonie. Czy to łzy szczęścia? NOWE ZDJĘCIA”
Screen z materiału portalu Fakt.pl pt. „Adam Małysz wydał córkę za mąż, a Iza Małysz szalała na parkiecie. Wzruszona Karolina przyłapana na balkonie. Czy to łzy szczęścia? NOWE ZDJĘCIA”

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Fakt

Tagi: Adam Małysz