Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

"Przyjaciółki". Kiedy premiera nowych odcinków? Jubileuszowy 20. sezon już jesienią. Znamy datę

20 Lipca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

"Przyjaciółki" powrócą na antenę telewizji Polsat. Już jesienią wszyscy fani serialu będą mogli podziwiać losy bohaterów w jubileuszowym 20. sezonie. Ingę, Patrycję, Zuzę i Ankę czekają kolejne przygody i można przypuszczać, że produkcja odpowiednio zadbała o to, żeby dostarczyć widzom ogromnych emocji. Kiedy premiera nowych odcinków serialu "Przyjaciółki"? Poznaliśmy szczegóły.

Przyjaciółki - serial powraca na antenę Polsatu

"Przyjaciółki" zadebiutowały na antenie Polsatu w 2012 roku. Od dziesięciu lat widzowie śledzą z niezwykłą ciekawością losy czterech tytułowych bohaterek, które zapoczątkowały swoją niezwykłą znajomość jeszcze za czasów liceum. Od ostatniego spotkania klasowego odnowiły swój kontakt. Z zainteresowaniem przyglądają się sobie i temu, co pozostało z ich młodzieńczych marzeń, które po czasie zweryfikowała rzeczywistość. "Przyjaciółki" to serial, który bez wątpienia podbił serca Polaków. I niech dowodem na to będzie fakt, że jesienią pojawi się już 20. sezon.

Przyjaciółki - kiedy premiera nowych odcinków?

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Przyjaciółki". Polsat ogłosił jesienną ramówkę, w związku z tym możemy poznać konkretną datę premiery 20. sezonu. Stało się już tradycją, że czwartkowe wieczory widzowie Polsatu spędzają w gronie czwórki kobiet, którym los co chwilę komplikuje życie. I nie inaczej będzie przy okazji jubileuszowego sezonu. Nowe losy Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Ingi (Małgorzata Socha) będzie można śledzić od 1 września. Pierwszy odcinek po wakacyjnej przerwie wyemitowany zostanie o godz. 21:05.

Przyjaciółki - co się wydarzy w nowym sezonie?

Zakończony wiosną 2022 roku 19. sezon obfitował w wiele dramatycznych wydarzeń i pozostawił fanów serialu w oczekiwaniu na rozwiązanie ekscytujących wątków. Zuza dowiedziała się, że próbujący oszukać ją ojciec Hubert porwał syna Grzesia, Anka po zawale serca w krytycznym stanie trafiła do szpitala, z kolei Wiktor został ranny w starciu z brutalnym kochankiem Jagody. Co się wydarzy w 20. sezonie? Na ten moment na razie wiadomo tylko tyle, że do obsady serialu "Przyjaciółki" dołączyła nowa postać Marty (Laura Breszka).

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: mat. prasowe

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Milionerzy". Zrezygnował z gry po pytaniu za 20 tysięcy zł. Znasz na nie odpowiedź?
Czytaj więcej >

Telewizja

Jarosław Jakimowicz zaszalał na ściance, wszystko się nagrało. Wideo stało się hitem sieci
Czytaj więcej >

Telewizja

Anna Wendzikowska źle wspomina pracę na planie "M jak miłość". Zdradziła, jak ją traktowano
Czytaj więcej >

Telewizja

Wstydliwa wpadka w "Dzień Dobry TVN". Gość zupełnie umilkł, Anna Kalczyńska nie była w stanie kontynuować
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak zmienił się zwycięzca "The Voice Kids". Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Niecodzienna wpadka Marcina Prokopa. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać śmiechu
Czytaj więcej >
Sandra Gozdur

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]