Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Przyjaciółki". Kiedy premiera nowych odcinków? Jubileuszowy 20. sezon już jesienią. Znamy datę
Sandra Gozdur
Sandra Gozdur 20.07.2022 13:28

"Przyjaciółki". Kiedy premiera nowych odcinków? Jubileuszowy 20. sezon już jesienią. Znamy datę

Przyjaciółki serial
Pawel Wodzynski/East News

"Przyjaciółki" powrócą na antenę telewizji Polsat. Już jesienią wszyscy fani serialu będą mogli podziwiać losy bohaterów w jubileuszowym 20. sezonie. Ingę, Patrycję, Zuzę i Ankę czekają kolejne przygody i można przypuszczać, że produkcja odpowiednio zadbała o to, żeby dostarczyć widzom ogromnych emocji. Kiedy premiera nowych odcinków serialu "Przyjaciółki"? Poznaliśmy szczegóły.

Przyjaciółki - serial powraca na antenę Polsatu

"Przyjaciółki" zadebiutowały na antenie Polsatu w 2012 roku. Od dziesięciu lat widzowie śledzą z niezwykłą ciekawością losy czterech tytułowych bohaterek, które zapoczątkowały swoją niezwykłą znajomość jeszcze za czasów liceum. Od ostatniego spotkania klasowego odnowiły swój kontakt. Z zainteresowaniem przyglądają się sobie i temu, co pozostało z ich młodzieńczych marzeń, które po czasie zweryfikowała rzeczywistość. "Przyjaciółki" to serial, który bez wątpienia podbił serca Polaków. I niech dowodem na to będzie fakt, że jesienią pojawi się już 20. sezon.

Przyjaciółki - kiedy premiera nowych odcinków?

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Przyjaciółki". Polsat ogłosił jesienną ramówkę, w związku z tym możemy poznać konkretną datę premiery 20. sezonu. Stało się już tradycją, że czwartkowe wieczory widzowie Polsatu spędzają w gronie czwórki kobiet, którym los co chwilę komplikuje życie. I nie inaczej będzie przy okazji jubileuszowego sezonu. Nowe losy Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Ingi (Małgorzata Socha) będzie można śledzić od 1 września. Pierwszy odcinek po wakacyjnej przerwie wyemitowany zostanie o godz. 21:05.

Przyjaciółki - co się wydarzy w nowym sezonie?

Zakończony wiosną 2022 roku 19. sezon obfitował w wiele dramatycznych wydarzeń i pozostawił fanów serialu w oczekiwaniu na rozwiązanie ekscytujących wątków. Zuza dowiedziała się, że próbujący oszukać ją ojciec Hubert porwał syna Grzesia, Anka po zawale serca w krytycznym stanie trafiła do szpitala, z kolei Wiktor został ranny w starciu z brutalnym kochankiem Jagody. Co się wydarzy w 20. sezonie? Na ten moment na razie wiadomo tylko tyle, że do obsady serialu "Przyjaciółki" dołączyła nowa postać Marty (Laura Breszka).

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: mat. prasowe