Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Poruszający występ Kayah na festiwalu w Sopocie. Piosenkarka miała do fanów ważny apel
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 27.05.2023 22:23

Poruszający występ Kayah na festiwalu w Sopocie. Piosenkarka miała do fanów ważny apel

Kayah i Igor Herbut
Polsat

Są momenty, w których cała publiczność skacze w rytm ukochanych przebojów, a są też chwile zadumy i wzruszenia. Festiwal w Sopocie dostarcza nam całą paletę emocji i za to go kochamy. Łezka w oku zakręciła nam się tym razem przy okazji pięknego wykonania dawnego hitu Seweryna Krajewskiego przez Kayah i Igora Herbuta. Zanim usłyszeliśmy nową wersję ponadczasowego szlagiera, z ust artystki padł jeszcze piękny apel.

Kayah błyszczała na scenie w Sopocie. Jej występ poruszył fanów

Kayah jest częścią największego rozrywkowego wydarzenia tego weekendu, czyli Polsat SuperHit Festiwalu 2023. Piosenkarka, która rzadko widywana jest na tego typu eventach i lata świetności ma już za sobą, rozpoczęła występy w Operze Leśnej piosenką, którą oryginalnie wykonuje z Viki Gabor.

Podczas “Ramię w ramię” publiczność chętnie wyśpiewywała tekst i stąpała z nogi na nogę w rytm muzyki. Kayah natomiast doskonale wpasowała się w klimat utworu mając na sobie długą sukienkę w bliżej nieokreślone wzory.

Kayah.jpg
Źródło: Polsat
Polak mieszkał obok Tiny Turner. Ujawnił, jaką była sąsiadką

Kayah wystosowała do fanów ważny apel

O wiele bardziej nostalgicznie i wzruszająco zrobiło się przy drugiej piosence, którą wokalistka zaplanowała na sobotę, a którą to zadedykowała potrzebującym.

Gwiazda w pięknych słowach mówiła m.in. o podopiecznych Fundacji Polsat i poprosiła o wsparcie dla nich. To przeważnie chore dzieci, które zbierają środki na kosztowne leczenie i szansę na lepsze życie.

Kayah wystąpiła w duecie z Igorem Herbutem. Publika była zachwycona

Po wszystkim Kayah zaprosiła do zaśpiewania ze sobą jednego ze swoich ulubionych artystów, Igora Herbuta z zespołu LemON. Para zaprezentowała ujmującą wersję przeboju Seweryna Krajewskiego "Uciekaj moje serce" i sprawiła, że cała publiczność kołysała się w zadumie.

Bez tytułu5 (4).jpg
Źródło: Polsat

Źródło: Polsat