Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Polskę obiega tragiczna wiadomość: "Poszedł spać, nie było z nim kontaktu". Nie żyje znany w sieci Polak
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 05.12.2023 12:26

Polskę obiega tragiczna wiadomość: "Poszedł spać, nie było z nim kontaktu". Nie żyje znany w sieci Polak

Łukasz Motyka
fot. instagram.com/lukaszdemon81, canva.com; Łukasz Demon Motyka nie żyje

Nie żyje znany w sieci autor filmów, którego nagrania oglądały setki tysięcy Polaków. Niestety, właśnie dotarła do nas bardzo smutna informacja. Zmarł w wieku 42 lat. Wiadomość została potwierdzona przez przyjaciela.

Nie żyje Łukasz Motyka

Łukasz Motyka nie żyje. 42-latek znany był z twórczości internetowej. O jego śmierci poinformował Marcin Malczyński. Na tę chwilę nie została podana oficjalna przyczyna zgonu.

Niestety dzisiaj rano smutna informacja obiegła świat. Odszedł mega pozytywny gość, Łukasz Demon. Spoczywaj w pokoju - napisał, zamieszczając ich wspólne zdjęcie.

Te smutne doniesienia potwierdził również Michał Cichy. Wspominając zmarłego, dodał także, że zmarły youtuber miał podpisany kontrakt z FAME MMA.

Smutne wieści nadeszły. Nie żyje Łukasz Motyka, znany w Internecie jako Łukasz Demon. Zasłynął tym, że był mistrzem jedzenia najostrzejszych potraw czy sosów. Miał 42 lata. Od jakiegoś czasu wiedziałem, że miał podpisany kontrakt z FAME i przed sobą debiut w 2024 roku. Świeć Panie nad jego duszą - poinformował Michał Cichy.

Mężem Emilki z "Pierwszej miłości" jest znany aktor! Widzowie "Kiepskich" znają go doskonale

Nie żyje Łukasz Motyka. Co się stało?

YouTuber Marcin Malczyńki za pośrednictwem X zdementował pogłoski, jakoby Łukasz Motyka miał umrzeć z powodu reakcji na jakiś internetowy challenge. Został znaleziony prawie dobę od śmierci.

Nie było to po żadnym challengu! Z informacji, które przekazał mi jego przyjaciel: “Łukasz poszedł spać, nie było z nim kontaktu, więc pojechaliśmy na miejsce z kompletem kluczy, niestety Łukasz już nie żył, po wezwaniu karetki twierdzili, że od około 20 godzin”. Więcej szczegółów nie chcę podawać, ale zostałem poproszony o wrzucenie tej informacji - napisał.

W sieci niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od zasmuconych tą informacją internautów, którzy ogromnie żałowali, że lubiany przez nich twórca internetowy zmarł w tak młodym wieku.

Kim był Łukasz Motyka?

Łukasz Motyka znany był internautom jako Łukasz Demon. W sieci zajmował się nagrywaniem filmów, podczas których testował bardzo ostre jedzenie, jedząc wszystko to, czego inni nie byliby w stanie przełknąć. Na TikToku zgromadził przeszło 325 tysięcy obserwatorów, a jego działalność internetowa cieszyła się dużą popularnością i zainteresowaniem.

Tagi: Nie żyje