Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.05.2023 19:32

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem

Agnieszka Chylińska
Kapif

Agnieszka Chylińska będzie jedną z największych gwiazd podczas Polsat Superhit Festiwal 2023. Piosenkarka jest już nad morzem i pieczołowicie przygotowuje się do wieczornego śpiewania. Jak postrzega swój występ na deskach słynnej Opery Leśnej? Dla Agnieszki Chylińskiej ma to duże znaczenie z jednego ważnego powodu. 

Agnieszka Chylińska na Polsat Superhit Festiwal 2023

Agnieszka Chylińska pojawi się na scenie Koncertu platynowego,, w ramach którego na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej estrady. Wystąpi m.in. Doda, Bajm i Dawid Kwiatkowski, a oprócz nich także Sara James, zwycięzca show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Oskar Cyms oraz Maciej Musiałowski.

Agnieszka Chylińska planuje zaśpiewać utwory ze swojej najnowszej płyty, m.in. "Drań", "Jest nas więcej" i "Kiedyś do Ciebie wrócę". To właśnie te przeboje zapewniły jej udział w sopockim festiwalu wśród wokalistów, których krążki stały się platynowe, a piosenki są chętnie grane przez ogólnopolskie radiostacje. 

Nowe fakty ws. małżeństwa z Warszawy. Zaskakujące doniesienia od właściciela pensjonatu

Polsat SUperhit Festiwal 2023. Agnieszka Chylińska zaśpiewa najnowsze przeboje

Agnieszka Chylińska jest szczęśliwa, że jej twórczość wciąż przyciąga słuchaczy. Jej nowy album jest wyjątkowo osobisty, a teksty piosenek niejednokrotnie odwołują się do problemów z jej życia prywatnego. 

– Pokrył się potrójną platyną. Szczerze mówiąc, jestem kiepska jeśli chodzi o jubilerstwo, ale podobno to oznacza bardzo piękną rzecz, w sumie najważniejszą w tym moim rockandrollowym życiu. Tak bardzo spodobała się słuchaczom ta piosenka - mówiła o "Kiedyś do Ciebie wrócę" w rozmowie z Radiem Zet. Agnieszka Chylińska podczas prób zdradziła także kulisy swojego show. 

Agnieszka Chylińska o występie podczas Polsat Superhit Festiwal 2023

Dla Agnieszki Chylińskiej możliwość raczenia swoją muzyką widzów i publiczności w Operze Leśnej jest niezwykle symboliczna. Celebrytka od rana robi wszystko, by dopracować swój występ do perfekcji. Gwiazda festiwalu podzieliła się swoimi spostrzeżeniami. 

– Czuję się tutaj przepięknie. Zawsze to podkreślam, że biegałam niedaleko stąd dobre 30 lat temu. Jestem w Operze Leśnej, którą kocham. Jako dzieciak zawsze marzyłam, żeby tu wystąpić. Jestem trzy dni po moich urodzinach. Wczoraj na scenie otrzymałam od mojej ekipy tort i bardzo się ucieszyłam. Muszę powiedzieć, że cudownie jest mieć 47 lat i śpiewać cały czas dla ludzi. Spełniać swoje marzenia. Mam nadzieję, że dzisiaj też pokażę, że jestem osobą szczęśliwą i że cały czas ta energia gdzieś tam jest - zapowiedziała. Jak sądzicie, Agnieszka Chylińska kolejny raz zachwyci fanów?

Źródło: Radio Zet