Rozrywka.Goniec.pl

Marek BAZAK/East News

Polsat pokaże ostatni odcinek 19. sezonu "Przyjaciółek". Serial z gwiazdorską obsadą zbliża się do końca

19 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Już w czwartek Polsat wyemituje ostatni odcinek 19. sezonu popularnego serialu "Przyjaciółki". To przedsmak kolejnej serii, która ma ukazać się już jesienią i zakończyć historię Ingi, Patrycji, Anki i Zuzy.

"Przyjaciółki" cieszą się dużą sympatią widzów, zwłaszcza płci żeńskiej. Nic dziwnego, fabuła porusza ważne tematy, z którymi stykają się codziennie nowoczesne polskie kobiety.

"Przyjaciółki". Dziś ostatni odcinek sezonu

Już w czwartek widzowie będą musieli przygotować się na czasowe rozstanie ze swoimi ulubionymi bohaterkami z serialu "Przyjaciółki". Polsat wyemituje bowiem ostatni odcinek 19. sezonu swojego przeboju.

O godz. 21.05 Polacy zasiądą przed telewizorami, by po raz ostatni przed wakacjami, spędzić czas z charyzmatycznymi "Przyjaciółkami". Później czeka ich przerwa. Ta nie będzie jednak długa, choć tylko na razie.

Zapowiedziano, że jesienią miłośnicy hitu będą mogli cieszyć się kolejną serią opowiadającą o perypetiach Ingi, Patrycji, Anki i Zuzy. Niestety, jak przekazała "Super Expressowi" osoba związana z produkcją serialu, 20. sezon będzie też tym finalnym.

- Kręciliśmy serial od 2012 roku. W tym roku mija 10 lat. Na jesień ukaże się 20 sezon. To będzie piękne podsumowanie i zakończenie historii bohaterek - przekazał informator dziennika.

Serial o codziennych problemach

"Przyjaciółki" opowiadają historię czterech charyzmatycznych kobiet, znajomych ze szkoły, które po latach spotykają się na balu absolwenckim. Wspólna zabawa skutkuje zacieśnieniem więzi i nawiązaniem bliskiej relacji.

W rolach głównych występują popularne gwiazdy: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska. Serial emitowany jest od 2012 r. i wciąż cieszy się ogromną popularnością.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: se.pl, goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu
Czytaj więcej >

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]