Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Polsat pokaże ostatni odcinek 19. sezonu "Przyjaciółek". Serial z gwiazdorską obsadą zbliża się do końca
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.05.2022 15:23

Polsat pokaże ostatni odcinek 19. sezonu "Przyjaciółek". Serial z gwiazdorską obsadą zbliża się do końca

Przyjaciółki
Marek BAZAK/East News

Już w czwartek Polsat wyemituje ostatni odcinek 19. sezonu popularnego serialu "Przyjaciółki". To przedsmak kolejnej serii, która ma ukazać się już jesienią i zakończyć historię Ingi, Patrycji, Anki i Zuzy.

"Przyjaciółki" cieszą się dużą sympatią widzów, zwłaszcza płci żeńskiej. Nic dziwnego, fabuła porusza ważne tematy, z którymi stykają się codziennie nowoczesne polskie kobiety.

"Przyjaciółki". Dziś ostatni odcinek sezonu

Już w czwartek widzowie będą musieli przygotować się na czasowe rozstanie ze swoimi ulubionymi bohaterkami z serialu "Przyjaciółki". Polsat wyemituje bowiem ostatni odcinek 19. sezonu swojego przeboju.

O godz. 21.05 Polacy zasiądą przed telewizorami, by po raz ostatni przed wakacjami, spędzić czas z charyzmatycznymi "Przyjaciółkami". Później czeka ich przerwa. Ta nie będzie jednak długa, choć tylko na razie.

Zapowiedziano, że jesienią miłośnicy hitu będą mogli cieszyć się kolejną serią opowiadającą o perypetiach Ingi, Patrycji, Anki i Zuzy. Niestety, jak przekazała "Super Expressowi" osoba związana z produkcją serialu, 20. sezon będzie też tym finalnym.

- Kręciliśmy serial od 2012 roku. W tym roku mija 10 lat. Na jesień ukaże się 20 sezon. To będzie piękne podsumowanie i zakończenie historii bohaterek - przekazał informator dziennika.

Serial o codziennych problemach

"Przyjaciółki" opowiadają historię czterech charyzmatycznych kobiet, znajomych ze szkoły, które po latach spotykają się na balu absolwenckim. Wspólna zabawa skutkuje zacieśnieniem więzi i nawiązaniem bliskiej relacji.

W rolach głównych występują popularne gwiazdy: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska. Serial emitowany jest od 2012 r. i wciąż cieszy się ogromną popularnością.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: se.pl, goniec.pl