Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 28.05.2023 12:53

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz

Roksana Węgiel
Kapif

Roksana Węgiel oficjalnie potwierdziła wiadomość o zaręczynach ze starszym od niej o kilka lat Kevinem Mglejem. Fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami. Padło wiele ciepłych słów, a media społecznościowe wokalistki zasypały życzliwe komentarze. Niestety, znalazły się też osoby, które bardzo krytycznie oceniły jej decyzję. Niektóre z nich wysyłały nawet przestrogi.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej się zaręczyli

Od kilku dobrych miesięcy związek Roxie Węgiel nie jest już żadną tajemnicą. Młoda piosenkarka tworzy szczęśliwą relację ze starszym od niej o osiem lat producentem muzycznym, Kevinem Mglejem, którego poznała przy okazji pracy nad swoją płytą. 

Para chętnie pokazuje się razem publicznie, udziela wspólnych wywiadów, publikuje liczne posty w mediach społecznościowych. W jednej z ostatnich rozmów zdradzili, że zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i szybko postanowili być razem.

Różnica wieku nie ma dla nich najmniejszego znaczenia, ani to, iż ukochany Roxie ma dziecko z byłą partnerką. Niedawno wokalistka wyznała nawet, że ma świetną relację z synkiem partnera.

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii

Roxie Węgiel się zaręczyła. Fani wysyłają gratulacje

Już od jakiegoś czasu w mediach krążą pogłoski o zaręczynach pary – nic jednak nie zostało oficjalnie potwierdzone – aż do teraz. 

- Kilka miesięcy temu powiedziałam “TAK”! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe...Dziękuję, że jesteś @kevinmglej – obaliła wszystkie spekulacje Roksana we wpisie na Instagramie. Pochwaliła się też pierścionkiem zaręczynowym.

Burza w sieci po ogłoszeniu informacji o zaręczynach Roksany Węgiel

W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów i posypały się gratulacje. Niestety nie wszyscy byli życzliwie nastawieni do decyzji piosenkarki. Wielu fanów uważa wręcz, że zaręczyny Roxie były złym pomysłem – komentując, odnoszą się do młodego wieku artystki. 

Roksana Węgiel w styczniu skończyła 18 lat, ale fani wiedzą lepiej niż sama zainteresowana i przestrzegają, że zaręczyny nie wyjdą jej na dobre. "Powiedziałaś " tak" ? Znacie się kilka miesięcy, a Ty masz 18 lat, dziewczyno otrząśnij się! Jesteś zakochana to piękne uczucie- super! co za facet mając 26 lat spotyka się jeszcze z 17 latką , a kilka mc później chce z nią ślubu?? Daje Wam rok, góra 2 lata. Zakochanie zniknie i każdy pójdzie w swoją stronę" – napisała jedna z obserwatorek i od razu znalazła się rzesza osób, które zaczęły jej wtórować. 

Padały pytania o wspólne mieszkanie przed ślubem, mimo deklaracji artystki, że jest wierząca, a jedna z osób pokusiła się nawet o pytanie: "gdzie są rodzice?" Cóż, jak widać zaręczyny Roksany doprowadzają fanów do skrajnych emocji.