Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Sokołowska urodziła. 49-latka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.07.2022 22:17

Katarzyna Sokołowska urodziła. 49-latka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko

Katarzyna Sokołowska
Pawel Wodzynski/East News

To wyjątkowa chwila w życiu Katarzyny Sokołowskiej. Gwiazda pisząc o swojej ciąży stwierdziła, że "cuda się zdarzają" - teraz może doświadczyć jednego z nich.

Katarzyna Sokołowska urodziła. Cudowne wieści przekazał portal Plotek powołując się na swoje źródła. 49-letnia jurorka "Top Model" zelektryzowała swoich fanów informując ich w kwietniu o swojej ciąży.

Katarzyna Sokołowska urodziła

Katarzyna Sokołowska znana jest przede wszystkim z udziału w programie "Top Model", w którym pełniła funkcję jednej z jurorek. Charyzmatyczna i zawsze profesjonalna, budziła podziw widzów i uczestników show.

Nic dziwnego zatem, że informacje o wielkim szczęściu gwiazdy spotkały się z tak pozytywnym odzewem ze strony internautów. Kobieta postanowiła podzielić się dobrą nowiną tuż przed świętami wielkanocnymi, poprzez media społecznościowe.

- Cuda się zdarzają. Alleluja! - napisała na swoim Instagramie Katarzyna Sokołowska, zamieszczając fotografię, na której zobaczyć mogliśmy jej zaokrąglony brzuszek.

W chwili przekazania wieści, stan ciąży był już bardzo zaawansowany, a z medialnych doniesień wynikało, że dziecko ma przyjść na świat w sierpniu. Okazało się jednak, że malec zadecydował inaczej.

Cudowne informacje o Katarzynie Sokołowskiej

Wszystko wskazuje na to, że doszło do rozwiązania. Jak informuje portal Plotek, Katarzyna Sokołowska została już szczęśliwą mamą. Serwis dotarł również do informacji, że zarówno mama jak i dziecko czują się świetnie.

Na razie brak jakichkolwiek informacji na temat płci potomka gwiazdy. Znając dbałość jurorki "Top Model" o zachowanie prywatności, można spodziewać się, że nieprędko dowiemy się więcej.

Wielu fanów było zaskoczonych, że Katarzyna Sokołowska zdecydowała się na dziecko dopiero w wieku 49 lat. Sama gwiazda w rozmowie z "Twoim stylem" tłumaczyła jednak, że to idealny moment.

- Jestem przekonana, że właśnie teraz będę mogła mu poświęcić więcej czasu i uwagi niż 10 lat wcześniej - stwierdziła.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: plotek.pl