Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Piotr Żyła ma ukryty talent. Skoczek chwycił za gitarę i wystąpił na weselu
Monika Majko
Monika Majko 16.05.2022 19:40

Piotr Żyła ma ukryty talent. Skoczek chwycił za gitarę i wystąpił na weselu

EN 01403756 0276
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Po intensywnym zimowym sezonie sportowym Piotr Żyła ma wreszcie czas na chwilę odpoczynku. W miniony weekend skoczek wybrał się na wesele w Zakopanem, a w trakcie zabawy nagle chwycił za gitarę i wystąpił przed gośćmi imprezy. Do sieci trafiły zdjęcia z zabawy, a fani Piotra Żyły nie ukrywają, że skoczek wygląda na nich jak prawdziwa gwiazda estrady.

Piotr Żyła bawił się na weselu wraz ze swoją ukochaną, Marceliną Ziętek. Dziewczyna skoczka zdradziła fanom, że para balowała do samego rana i niemal nie schodziła z parkietu. W czasie zabawy sportowiec postanowił także pochwalić się swoim talentem muzycznym.

Piotr Żyła chwycił za gitarę i wystąpił z zespołem na weselu

Skoczek opublikował na swoim instagramowym profilu dwa zdjęcia, na których widać go stojącego z gitarą w ręku przy mikrofonie. Okazuje się, że Piotr Żyła w trakcie zabawy nagle chwycił za instrument i wystąpił wraz z zabawiającym gości zespołem.

- Czy solo czy w zespole łogień musi być. Ale może lepiej, że zdjęcia są bez dźwięku. [...] może otworze kompleksowe usługi pozbywania się gości weselnych z wesela "Pieter and Friends" Może ktoś chętny - żartował skoczek komentując swoje fotografie.

Fani Piotra Żyły byli zachwyceni jego zdjęciami z weselnego występu. Wysyłają go na Eurowizję 2023

Choć Piotr Żyłą wyraźnie dał do zrozumienia, że jego zapał do muzyki należy traktować z dystansem, fani byli zachwyceni jego zdjęciami z pełnego emocji występu na weselu. Pod fotografiami pojawiło się wiele zachwyconych komentarzy, a niektórzy przyznali, że w przyszłym roku z chęcią zobaczyliby sportowca nie tylko na światowych skoczniach, ale również na scenie Eurowizji 2023.

- To może Eurowizja 2023 - zachęcała sportowca jedna z fanek. - Chyba za rok na Eurowizji - dodał kolejny internauta.

- Kiedy jakaś nuta? - dopytywał jeszcze inny.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl