Rozrywka.Goniec.pl

Screen "Na wspólnej" TVN

Piotr Nowak został wyrzucony z planu serialu "Na wspólnej". Aktor odmówił wykonania testu na koronawirusa

25 Listopada 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Piotr Nowak został wyrzucony z planu serialu "Na wspólnej" po tym, jak odmówił wykonania testu na koronawirusa. Aktor, wcielający się w produkcji w rolę Marcina Bialskiego, nie kryje się ze swoimi antyszczepionkowymi poglądami. Biuro Prasowe TVN Grupy Discovery wydało specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Piotr Nowak miał kategorycznie odmówić udziału w badaniu, co poskutkowało wyproszeniem go ze studia. Doniesienia potwierdzili przedstawiciele TVN Grupy Discovery.

Gwiazdor "Na wspólnej" został wyrzucony z planu serialu

Piotr Nowak już wcześniej otwarcie dzielił się swoimi poglądami antyszczepionkowymi za pomocą mediów społecznościowych. Aktor miał zamieścić w sieci post, który dawał do zrozumienia, że nie wierzy on w koronawirusa, a pandemia, według niego, to spisek firm farmaceutycznych – Aktor próbował udowodnić, że liczba zgonów z powodu COVID-19 to zaledwie niewielka część wszystkich zgonów, do jakich codziennie dochodzi w Polsce – opisuje Interia.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

W ostatnich dniach, z powodu wzrastającego zagrożenia epidemicznego, TVN Grupa Discovery wprowadziła jeszcze surowsze restrykcje sanitarne dla swoich pracowników, którzy aktualnie biorą udział w nagraniach dla ich stacji. Piotr Nowak nie został dopuszczony do pracy, bowiem nie zastosował się do wymogu wykonania testu na koronawirusa przed wejściem do studia.

Od początku trwania pandemii w produkcjach TVN Grupa Discovery, w tym "Na Wspólnej", wszystkich zatrudnionych obowiązują zasady higieniczno-sanitarne mające na celu chronić przed COVID-19. Naszym priorytetem jest zapewnienie wszystkim pracownikom komfortowych warunków pracy i ograniczenie zakażenia. Jednocześnie dążymy do tego, aby widzowie nieprzerwanie mogli oglądać ulubione programy i seriale. Dlatego na planie zdjęciowym jest obowiązek wykonywania testów , o czym każdy zostaje poinformowany z wyprzedzeniem i wyraża na to zgodę – poinformowali przedstawiciele Grupy Discovery w oświadczeniu.

Piotr Nowak odmówił wykonania testu na koronawirusa

Jak podkreśliło w komunikacie biuro prasowe TVN Grupy Discovery, aktualnie "badania odbywają się regularnie i obowiązują wszystkich, bez wyjątku". Odmowa wykonania testu przez gwiazdora serialu była więc podstawą, do odesłania go do domu. Na razie nie wiadomo, czy zachowanie gwiazdora nie będzie miało wpływu na jego dalszą współpracę ze stacją.

- Piotr Nowak odmówił wykonania testu. W tej sytuacji, żeby nie narażać innych na ryzyko ewentualnego zakażenia, produkcja "Na Wspólnej" nie mogła pozwolić na wejście aktora na plan. Ciągłość pracy została utrzymana i nie ma wpływu na emisję odcinków – wyjaśniono w oficjalnym komunikacie.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]. pl

Źródło: TVN Grupa Discovery

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Poruszający występ Kayah na festiwalu w Sopocie. Piosenkarka miała do fanów ważny apel
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Spora wpadka podczas Festiwalu w Sopocie. Muniek Staszczyk i prowadzący kompletnie się pogubili
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Alicja Majewska nagrodzona w Sopocie. Jednym żartem zdobyła publikę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Bracia Golec zachwycili publiczność w Sopocie. Nagle na scenę weszła Nina Terentiew
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie ze stuletnią babcią. Razem świętowały urodziny
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]