Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Piotr Hubert Langfort z "Sanatorium miłości" w "The Voice Senior". Mamy nagranie
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 04.01.2023 17:34

Piotr Hubert Langfort z "Sanatorium miłości" w "The Voice Senior". Mamy nagranie

Piotr Huber Langfort
(fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP )

Piotr Hubert Langfort, którego widzowie TVP doskonale znają z 4. edycji "Sanatorium miłości" pojawi się w "The Voice Senior". Jak sobie poradzi? - W podstawówce czy na koloniach miałem ksywę „Śpiewak” - mówi.

Startuje 4. edycja "The Voice Senior"

Startuje 4. edycja "The Voice Senior". Pierwszy odcinek widzowie będą mogli oglądać w najbliższą sobotę, 7 stycznia 2023. Ponad czterdziestu uczestników zaśpiewa na scenie „The Voice Senior” przed Marylą Rodowicz, Piotrem Cugowskim oraz debiutującymi w roli trenerów - Alicją Węgorzewską oraz Tomaszem Szczepanikiem.

Piotr Hubert Langfort z "Sanatorium miłości" w "The Voice Senior"

Wśród rozśpiewanych seniorów pojawi się Piotr Hubert Langfort. Widzowie TVP znają go doskonale z 4. edycji „Sanatorium Miłości”. Skromnością i szczerością Piotr zaskarbił sobie sympatię nie tylko widzów, ale także pozostałych kuracjuszy, którzy okrzyknęli go Królem Turnusu. Talent muzyczny kuracjusza można było poznać jeszcze w miłosnym programie TVP. W „The Voice Senior” zaprezentuje go w pełnej krasie śpiewając przebój Elvisa Presleya „Love Me Tender”

- Biorąc udział w tym programie, chciałbym się sprawdzić, ile jestem wart jako śpiewak. Jeśli ktoś mi powie: jest OK, to będę się cieszyć - mówi uczestnik tuż przed wejściem na scenę. - Muzyka towarzyszyła mi od urodzenia. W podstawówce czy na koloniach miałem ksywę „Śpiewak”. Mimo, że śpiewałem, nie poszedłem do szkoły muzycznej. Chciałem kontynuować rodzinne tradycje hutnicze. W 1988 roku wstąpiłem do zespołu pieśni i tańca, żeby mieć troszeczkę odskoczni. Przeszedłem casting i zostałem przyjęty jako solista. Uwielbiałem śpiewać w chórze, a zwłaszcza klasykę - wspomina 64-latek z Siemianowic Śląskich. 

Co ciekawe w programie „Sanatorium Miłości” Piotr Hubert Langfort miał okazję zaśpiewać z Alicją Węgorzewską. Czy śpiewaczka operowa rozpozna głos Piotra i odwróci swój fotel? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: