Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Piotr Cugowski pochwalił się narzeczoną. Wiemy, kim jest nowa wybranka gwiazdora
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.01.2023 17:49

Piotr Cugowski pochwalił się narzeczoną. Wiemy, kim jest nowa wybranka gwiazdora

Piotr Cugowski
KAPiF

Piotr Cugowski zaskoczył fanów informacją o swojej nowej narzeczonej. Jeszcze do niedawna juror "The Voice Senior" wydawał się szczęśliwym mężem. Wszystko wskazuje jednak na to, że jego poprzedni związek dobiegł końca.

Piotr Cugowski ma narzeczoną

Piotr Cugowski to jeden z najzdolniejszych polskich muzyków rockowych. Cztery lata temu piosenkarz wydał swój pierwszy solowy album, po zakończeniu współpracy z Wojciechem Cugowskim, z którym występował w duecie jako Bracia.

Od 2008 r. artysta był mężem dziennikarki Elizy Tokarczyk; ich małżeństwo zaowocowało synem, który przyszedł na świat trzy lata później. I choć swoje 40. urodziny juror "The Voice Senior" świętował w towarzystwie rodziny, dziś ma już nową narzeczoną.

Muzyk postanowił podzielić się nowiną ze światem, pozdrawiając ją podczas emisji odcinka "Jaka to melodia?". Okazuje się, że wybranka towarzyszy mu również podczas nagrań do talent-show TVP.

Kim jest narzeczona Piotra Cugowskiego?

W rozmowie z Martą Surnik z "Pytania na śniadanie" Piotr Cugowski postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat swojej narzeczonej. Ukochana gwiazdora ma na imię Karolina i pracuje jako lekarka.

Niestety, muzyk nie ujawnił, czy swój poprzedni związek zakończył rozwodem. Wygląda jednak na to, że obie panie się znają. Jak donosi Pudelek, jakiś czas temu kobiety wystąpiły na tej samej scenie, biorąc udział w spektaklu Lubelskiej Akcji Charytatywnej.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pudelek.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.  Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!