Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Pierwsza żona Krawczyka zaapelowała do Ewy Krawczyk
Klaudia Bochenek
Klaudia Bochenek 23.09.2021 08:14

Pierwsza żona Krawczyka zaapelowała do Ewy Krawczyk

logo tekst
Piotr Molecki/East News

Nadal trwa walka o spadek po Krzysztofie Krawczyku. Ewa Krawczyk oraz syn piosenkarza aktualnie czekają na kolejną rozprawę sądową. Teraz głos postanowiła zabrać Grażyna Krawczyk, pierwsza żona artysty. Zaapelowała o opamiętanie się oraz podzielenie pieniędzmi.

Ewa Krawczyk oraz Krzysztof Krawczyk Junior nadal nie usłyszeli, co z podziałem pieniędzmi lub zachowkiem po piosenkarzu. Okazało się, że jeden z testamentów ma nie istnieć, a podpisanie kolejnego musi ocenić biegły.

Grażyna Krawczyk wypowiedziała się w sprawie walki o spadek

Pierwsza żona artysty nie ukrywa, że również przejmuje się losem Krawczyka Juniora. Sama nie mogła zajść w ciążę, ale na sytuację patrzy przez pryzmat dobroci byłego męża. W jej opinii to niemożliwe, żeby pominął dziecko w testamencie.

Przywołała sytuację tuż po wypadku samochodowym, w którym ucierpiał m.in. Krawczyk Junior. Halina Żytkowiak oświadczyła wtedy piosenkarzowi, że incydent wydarzył się z jego winy i teraz on ma się tym dzieckiem zająć. Krzysztof Krawczyk rzucił się więc w wir pracy, zależało mu na dobru syna.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Kiedy została zdradzona, a Krawczyk Junior już był w drodze, artysta tłumaczył się, że musi wziąć z nią rozwód ze względu na syna - w opinii pierwszej żony nie bał się brać na siebie odpowiedzialności. Przyznała, że cieszy się, że dziecko piosenkarza ma jednak wokół siebie grono przychylnych osób. Sympatią nie pała do Ewy Krawczyk:

- Rozumiem, że ona nie ma dzieci, ale serce to ona chyba ma? - podsumowała Grażyna Krawczyk. Zaapelowała o opamiętanie i podzielenie się majątkiem.

Co dalej ze spadkiem?

Na ostatniej rozprawie okazało się, że nie można przedstawić testamentu z 2002 roku, o którym wspominała Ewa Krawczyk. Dokument nie istnieje w archiwach notariusza. Kolejny testament sporządzono 15 września 2020 roku, kiedy to artysta był w dość kiepskim stanie.

Notariusz zeznał, że Krzysztof Krawczyk był świadomy i mówił o zachowku dla syna. Zadecydowano o kolejnej rozprawie, ponieważ adwokat Krawczyka Juniora zawnioskowała o powołanie biegłego, który ma ocenić stan zdrowia psychicznego artysty w momencie podpisywania dokumentu.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik