Rozrywka.Goniec.pl

(fot. Paweł Wodzyński/Tricolors/East News/instagram.com/katarzynacichopek)

Teresa Lipowska i Marcin Mroczek obchodzili urodziny na planie "M jak miłość". Ekipa serialu świetnie się bawiła

20 Lipca 2022

Autor tekstu:

Alicja

Na planie "M jak miłość" miały dziś miejsce wspaniałe chwile - cała ekipa obchodziła bowiem hucznie urodziny dwóch aktorów. Wszystko dokumentowała Katarzyna Cichopek, która opublikowała nagrania na swoim Instagramie.

Urodziny Teresy Lipowskiej

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Emitowana od dwóch dekad historia rodziny Mostowiaków ma już kilka pokoleń wiernych fanów, którzy uważnie śledzą każdy odcinek, a także poczynania uwielbianych aktorów w social mediach. Mimo niemałych zmian obsadowych w ostatnich sezonach serial wciąż przyciąga tłumy telewidzów.

W ostatnich tygodniach zdecydowanie najgłośniej z całej obsady jest o Katarzynie Cichopek, a wszystko za sprawą jej rozstania z wieloletnim partnerem, tancerzem, Marcinem Hakielem. Choć aktorka odcina się od plotek o jej rzekomym związku z Maciejem Kurzajewskim, bynajmniej te nie cichną. Raczej stara się publikować zdjęcia z bliskimi podczas odpoczynku - i pracy.

Niedawno inna gwiazda "M jak miłość" obchodziła ważny jubileusz - Teresa Lipowska miała 85 urodziny. W rolę nestorki rodu Mostowiaków wcielała się od samego początku istnienia serialu, dlatego zgromadziła dziś spore grono fanów, a życzenia zlatywały do niej ze wszystkich stron.

Dziś Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć i nagrań z planu "M jak miłość". Możemy na nich zobaczyć, jak cała ekipa świętuje 85. urodziny Teresy Lipowskiej oraz Marcina Mroczka, który obchodzi 40. urodziny.

Nietypowy dzień na planie "M jak miłość"

Na profilu Katarzyny Cichopek możemy zobaczyć nietypowe zdjęcia i nagrania z planu uwielbianego serialu. Bowiem zamiast rozstawionych lamp i kamer zobaczyć możemy wzruszoną Teresę Lipowską w centrum uwagi podczas gdy wszyscy śpiewają jej "sto lat", składają życzenia i wręczają kwiaty.

M jak miłość

Oprócz kwiatów i życzeń aktorzy otrzymali dwa torty do podziału z całą ekipą. Bowiem niewiele osób wie, że wczoraj okrągłe, bo 40. urodziny, obchodzili bracia Mroczek. Na planie TVP było zatem sporo okazji do świętowania. Katarzyna Cichopek podzieliła się także zdjęciem z jubilatami. Widać na nim jak pozuje uśmiechnięta obok swoich kolegów z planu. Aktorzy wyglądają na naprawdę szczęśliwych.

Trzeba przyznać, że choć wiele w przeciągu ostatnich lat zmieniło się w świecie "M jak miłość" to ta trójka nieustannie pozostaje na naszych ekranach. Jednak Teresa Lipowska zapowiada, że dla niej już przyszedł czas na zasłużoną emeryturę i raczej w kolejnych odcinkach serialu jej nie zobaczymy.

Aktorom życzymy wszystkiego dobrego.

M jak miłość
M jak miłość
Instagram / Katarzyna Cichopek

Artykuły polecane przez Goniec.pl;

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >
Alicja

Posiadam doświadczenie w wielu redakcjach - od Świata Gwiazd po Gazetę Wyborczą Trójmiasto. Jestem studentką scenariopisarstwa w Szkole Filmowej w Łodzi, a pisanie jest jedną z moich największych pasji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]