Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Piękna dziennikarka TVN wzięła ślub z ukochaną. Teraz sieć obiegło poruszające zdjęcie
Patryk Idziak
Patryk Idziak 10.07.2024 16:16

Piękna dziennikarka TVN wzięła ślub z ukochaną. Teraz sieć obiegło poruszające zdjęcie

Marta Warchoł Iwona Widomska
fot. Instagram @marta.warhol

Iwona Widomska i Marta Warchoł są razem od 10 lat i wreszcie zdecydowały się wziąć ślub. Dziennikarki TVN opublikowały wzruszające zdjęcia z ceremonii.

Iwona Widomska i Marta Warchoł ujawniły się po kilku latach

Marta Warchoł pracuje w TVN24, więc poza życiem prywatnym łączy ją z Iwoną Widomską także kariera. Jej żona jest producentką w tej samej stacji, gdzie odpowiada m.in. za program informacyjny “Fakty”. O ich związku widzowie dowiedzieli się w czerwcu 2021 roku, kiedy to Marta Warchoł na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z ukochaną.

Krzysztof Rutkowski wakacje spędza na bogato. "Po prostu czysty obłęd"

Dziennikarki TVN wzięły ślub. Iwona Widomska nie kryje wzruszenia

Choć ślub wzięły dwa tygodnie temu, początek ich znajomości sięga 10 lat wstecz. Iwona Widomska i Marta Warchoł spędziły ze sobą 8 lat, zanim doszło do zaręczyn.

7 lat i 364 dni byłam jej dziewczyną, od teraz jestem jej narzeczoną. To było magiczne popołudnie. P.S. Czekamy na zmianę prawa – napisała Marta Warchoł pod zdjęciem z wyeksponowanym na dłoni pierścionkiem.

Niestety prawo pozostało takie samo i niezmiennie związek małżeński par jednopłciowych jest w Polsce niemożliwy. Część polityków zresztą cały czas powołuje się w tej sprawie na zapis w Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej, który mówi, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Nie zważając na okoliczności, Iwona Widomska i Marta Warchoł zawiązały węzeł małżeński.

Czysta miłość, nieziemskie emocje, wzruszenie ciężkie do opanowania. To był najwspanialszy wieczór w naszym wykonaniu. Od teraz ogłaszamy się żoną i żoną. Na chwilę zapomniałyśmy o obowiązującym prawie… ale o tym kiedy indziej. Dziś się cieszymy tym co mamy – ogłosiła na Instagramie Marta Warchoł.

Po dwóch tygodniach od ślubu Iwona Widomska dodała na swoją tablicę wspomnienie tego wyjątkowego wydarzenia. Są to dwa poruszające zdjęcia, na których obie mają piękne, długie suknie w kolorze écru i bukiety z piwonii. Szczególną uwagę przykuwa druga fotografia w galerii. Iwona Widomska ociera łzy wzruszenia, wpatrując się w przemawiającą Martę Warchoł.

Dobrze mieć przy sobie osobę, ktora zawsze otrze łze, z kim można tworzyć wspomnienia i dzielić piękne chwile.

Szczęście Iwony Widomskiej i Marty Warchoł uchwycone na zdjęciach

Dziennikarki najpewniej wzięły ślub za granicą. Nawet przeciwności w postaci prawa nie są przeszkodą dla tak silnego uczucia, jakim jest miłość. Ich szczęście uchwyciły także aparaty gości, jedno zdjęcie zrobiła nawet obecna na ślubie koleżanka z TVN24 – Marta Kuligowska.

Niech miłość kwitnie i zawsze zwycięża, na przekór wszystkiemu. Taki magiczny wieczór wczoraj – napisała.