Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz straciła pracę. Wszystko przez medialną zamieszanie wokół jej osoby?

15 Listopada 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Paulina Smaszcz ponosi pierwsze konsekwencje swojej aktywności w sieci? Była żona Macieja Kurzajewskiego, która otwarcie krytykowała w internecie nie tylko jego, ale również chociażby Izabelę Janachowską, miała stracić swoje stanowisko w prestiżowej firmie.

Paulina Smaszcz ma kłopoty?

Paulina Smaszcz dość nieoczekiwanie zagościła w nagłówkach artykułów plotkarskich portali, gdy w sieci ujawniła, że jej były mąż Maciej Kurzajewski jest na wspólnych wakacjach z Katarzyną Cichopek .

Para z "Pytania na śniadanie" zmuszona została więc wyznać, że spotyka się już od jakiegoś czasu. Po tym "sukcesie" dziennikarka poszła za ciosem i wdała się w utarczkę słowną z Izabelą Janachowską .

W efekcie, nazwisko Pauliny Smaszcz zdaje się objawiać w internecie z większą częstotliwością niż jej byłego męża, choć wiele wskazuje na to, że sława ta nie przyniesie jej wymiernych korzyści.

Portal Wirtualne Media donosi, że gwiazda straciła bardzo dobre stanowisko pracy i nie jest już zatrudniona jako szefowa marketingu i PR w JLL Polska.

Konsekwencje aktywności w sieci?

Paulina Smaszcz zatrudniona była w firmie od maja. Dziennikarka nie pełni już swojej funkcji, ale JLL Polska nie obsadziło jej stanowiska nikim nowym. Portal Plotek skontaktował się z przedsiębiorstwem, ale jego przedstawiciele nie chcą na razie zabierać głosu w sprawie.

Czy możliwym jest, że rozgłos, który w ostatnim czasie zyskała była żona Macieja Kurzajewskiego wpłynął na jej relacje zawodowe? Póki co, nie ma żadnego dowodu na to, że to właśnie aktywność w sieci stała się przyczyną utraty pracy.

Obecny partner Katarzyny Cichopek był mężem Pauliny Smaszcz od 1996 r. Dwa lata temu małżeństwo uzyskało rozwód.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: wirtualnemedia.pl, plotek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek dodała wyjątkowe zdjęcie, "podbija" stolicę. "Wchodzę na szczyt"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Bilan-Stoch zaapelowała o pilną pomoc. Żona Kamila Stocha nawiązała do dramatu Kubackich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Allan Krupa szykuje się do ślubu? Syn Edyty Górniak wyjawił, kiedy będzie gotowy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rozpromieniona Dominika Gwit na pierwszym urlopie z synkiem. Dodała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Gwiazda zdradziła, co musi się stać, by było to możliwe
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]