Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz skarży się na swoje zdrowie. "Mam problemy z częścią mowy"

21 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Paulina Smaszcz opublikowała w sieci kolejne obszerne nagranie, w którym znów się otworzyła. Internautom opowiedziała o swoim stanie zdrowia i tym, z czym obecnie się zmaga. Z jej wyjaśnień wynika, że sytuacja jest niepokojąca.

Paulina Smaszcz ma problemy ze zdrowiem. Co jej dolega?

"Kobieca samoświadomość. Wizerunek, zdrowie, seks, pasja" – tak brzmi nazwa organizowanego przez Paulinę Smaszcz szkolenia i wydaje się, że wszystkie człony tytułu idealnie opisują to, o czym przez ostatnie miesiące, odkąd zaistniała jako trzecia odnoga romansu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego , opowiadała w mediach.

Celebrytka opublikowała w sieci film, który dotyczył owego szkolenia (zaplanowanego na 3 grudnia), jednak tym razem najistotniejsze okazały się problemy zdrowotne dziennikarki, która bez ogródek je wyliczyła. A zatem nie wizerunek, seks ani pasja, a zdrowie było tematem jej ostatniej, niezwykle osobistej (ale do tego już się przyzwyczailiśmy) publikacji. Co mówi Paulina Smaszcz?

- Nie wstydzę się tego powiedzieć, że bardzo podupadłam na zdrowiu. Problemy neurologiczne, problemy z kręgosłupem, problemy onkologiczne. Wszystko się razem wymieszało w jednym czasie. Przepracowałam się. Pracowałam za ciężko, za dużo odpowiedzialności jak na jednego człowieka. Ale też za dużo smutnych, złych wydarzeń jak na jedną osobę – opisywała.

Siedząc na fotelu z otwartym zeszytem, zdradziła również, że niedawno zaobserwowała u siebie niepokojące objawy, które niezwłocznie skonsultowała z lekarzem.

- Ostatnio coraz mniej wyraźnie mówię, mam problem z jedną częścią twarzy, zaczyna się duży problem neurologiczny. Ale ja sobie nad tym popracuję, ja się nie dam, podniosę się, będzie jeszcze dobrze – zrelacjonowała.

Paulina Smaszcz wciąż ma nadzieję na "lepsze jutro", regularnie wykonuje całe serie badań, a ostatnio otrzymała od medyka listę suplementów, które pomogą wzmocnić jej walczący z chorobą organizm. Znalazła również odpowiedniego dietetyka, który wprowadzi należyte menu, by skutecznie pomagało jej mieć więcej energii.

Goniec życzy zdrowia!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda została okradziona. Gwiazda jest rozgoryczona, nie wie, co robić
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne, jak wyglądała Doda 15 lat temu. Zdjęcie robi furorę w internecie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaskakujący wpis Magdy Gessler. Musiało ją to wiele kosztować
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pokazała nowego ukochanego. Wystraszeni fani ostrzegają
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Żona Krzysztofa Ibisza nie może przez niego spać. Jedna rzecz wyjątkowo jej przeszkadza
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]