Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Paulina Smaszcz skarży się na swoje zdrowie. "Mam problemy z częścią mowy"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.11.2022 09:09

Paulina Smaszcz skarży się na swoje zdrowie. "Mam problemy z częścią mowy"

paulina smaszcz
TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz opublikowała w sieci kolejne obszerne nagranie, w którym znów się otworzyła. Internautom opowiedziała o swoim stanie zdrowia i tym, z czym obecnie się zmaga. Z jej wyjaśnień wynika, że sytuacja jest niepokojąca.

Paulina Smaszcz ma problemy ze zdrowiem. Co jej dolega?

"Kobieca samoświadomość. Wizerunek, zdrowie, seks, pasja" – tak brzmi nazwa organizowanego przez Paulinę Smaszcz szkolenia i wydaje się, że wszystkie człony tytułu idealnie opisują to, o czym przez ostatnie miesiące, odkąd zaistniała jako trzecia odnoga romansu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, opowiadała w mediach.

Celebrytka opublikowała w sieci film, który dotyczył owego szkolenia (zaplanowanego na 3 grudnia), jednak tym razem najistotniejsze okazały się problemy zdrowotne dziennikarki, która bez ogródek je wyliczyła. A zatem nie wizerunek, seks ani pasja, a zdrowie było tematem jej ostatniej, niezwykle osobistej (ale do tego już się przyzwyczailiśmy) publikacji. Co mówi Paulina Smaszcz?

- Nie wstydzę się tego powiedzieć, że bardzo podupadłam na zdrowiu. Problemy neurologiczne, problemy z kręgosłupem, problemy onkologiczne. Wszystko się razem wymieszało w jednym czasie. Przepracowałam się. Pracowałam za ciężko, za dużo odpowiedzialności jak na jednego człowieka. Ale też za dużo smutnych, złych wydarzeń jak na jedną osobę – opisywała.

Siedząc na fotelu z otwartym zeszytem, zdradziła również, że niedawno zaobserwowała u siebie niepokojące objawy, które niezwłocznie skonsultowała z lekarzem.

- Ostatnio coraz mniej wyraźnie mówię, mam problem z jedną częścią twarzy, zaczyna się duży problem neurologiczny. Ale ja sobie nad tym popracuję, ja się nie dam, podniosę się, będzie jeszcze dobrze – zrelacjonowała.

Paulina Smaszcz wciąż ma nadzieję na "lepsze jutro", regularnie wykonuje całe serie badań, a ostatnio otrzymała od medyka listę suplementów, które pomogą wzmocnić jej walczący z chorobą organizm. Znalazła również odpowiedniego dietetyka, który wprowadzi należyte menu, by skutecznie pomagało jej mieć więcej energii.

Goniec życzy zdrowia!

Artykuły polecane przez Goniec.pl: