Rozrywka.Goniec.pl

Instagram: @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz przekazała niepokojące wieści. Celebrytka ma poważne problemy ze zdrowiem

29 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Paulina Smaszcz ostatnio często jest bohaterką portali plotkarskich, głównie za sprawą swojej medialnej batalii z byłym mężem. Ostatnio dla odmiany zrobiło się o niej głośno ze względu na problemy zdrowotne, o których postanowiła opowiedzieć szerszej publiczności.

Paulina Smaszcz przekazała niepokojące informacje na temat stanu swojego zdrowia

Celebrytka jest w trakcie leczenia onkologicznego i neurologicznego i aktualnie poddaje się intensywnej rehabilitacji, by nie dopuścić do kolejnego niedowładu. Ma również poważne problemy z mową.

Paulina Smaszcz ma za sobą bardzo intensywny rok i nieustannie jest bohaterką kolejnych newsów na temat jednej z najgłośniejszych afer tego roku. Po tym, jak Maciej Kurzajewski ogłosił, że jest w związku z Katarzyną Cichopek, dziennikarka regularnie zabiera głos w sprawie życia byłego męża.

Paulina Smaszcz oskarża prowadzącego "Pytanie na śniadanie " o niewierność, kłamstwa i nieszczerość. Ponadto uważa, że romans prezentera i gwiazdy "M jak miłość " miał swój początek jeszcze w 2019 roku, gdy poznali się na planie programu "Czar Par". Co ciekawe, zarówno Maciej Kurzajewski, jak i Katarzyna Cichopek byli jeszcze wtedy w związkach małżeńskich.

Paulina Smaszcz ma poważne kłopoty

Obecnie Paulina Smaszcz ma na głowie mnóstwo własnych problemów. Gwiazdor TVP zgłosił ją na policję w związku z tym, że pozwoliła sobie ostatnio odwiedzić byłą teściową i wszystko nagrać. Chciała udowodnić, że jej ex-małżonek pozbył się ich wspólnego psa, co okazało się nieprawdą.

Ponadto Paulina Smaszcz publicznie przyznała, że ma poważne problemy ze zdrowiem. Leczy się neurologicznie i onkologicznie, jest poddawana także intensywnej rehabilitacji, by nie dopuścić do kolejnego niedowładu. Niezbędne okazało się również przeprowadzenie kilku operacji. Na Instagramie wyznała, że jej stan zdrowia pogorszył się ostatnio przez stres.

- Pracowałam za ciężko, za dużo odpowiedzialności jak na jednego człowieka. Ale też za dużo smutnych, złych wydarzeń jak na jedną osobę - tłumaczyła dziennikarka swoje problemy ze zdrowiem.

W ostatnim czasie zauważyła, że ma niepokojące problemy z wyraźnym mówieniem. Zgłosiła się do lekarza, ponieważ to postępujące zaburzenia ze strony układu nerwowego. Na szczęście jest pod opieką specjalistów, wykonała serię badań i przyjmuje niezbędne suplementy.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek przeszła zabieg na twarz. Pokazała efekty, fani byli zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marek Piekarczyk dostał podwyżkę swojej emerytury. Trudno uwierzyć, jaka to kwota
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszające sceny w "Dzień dobry TVN". Agnieszka Dygant na wizji nagle zalała się łzami
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grażyna Szapołowska dodała nowe zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani nie mogą wyjść z zachwytu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Lewandowska pochwaliła się w sieci nowym tatuażem. Zaskakująca inspiracja
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Hakiel dodał zdjęcie z ukochaną i się zaczęło. Fani od razu oszaleli na jej punkcie
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]