Rozrywka.Goniec.pl

Paulina Smaszcz fot. TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz ponownie atakuje Kurzajewskiego. "Pojawia się pani Katarzyna i wszystko znika"

8 Listopada 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Paulina Smaszcz ponownie zaatakowała swojego byłego męża. Opowiedziała o reakcji jej synów na wizyty jego nowej partnerki. Okazuje się, że obecność Katarzyny Cichopek znacznie wpłynęła na życie rodziny.

Paulina Smaszcz atakuje Macieja Kurzajewskiego

Na początku zeszłego miesiąca Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek obwieścili światu długo skrywany sekret. Prezenterzy porannego programu "Pytanie na śniadanie" po wielu miesiącach spekulacji w końcu potwierdzili, że są razem.

Miłosne wyznanie tych dwojga nie spodobało się jednak Paulinie Smaszcz, która rozpoczęła serię ataków w stronę byłego męża i jego nowej partnerki. Co chwilę na jaw wychodzą nowe rewelacje na temat zakończonego już małżeństwa 49-latki i długo skrywanego - jej zdaniem - romansu niewiernego partnera. Kobieta na bieżąco zdradza również szczegóły relacji pary prezenterów .

W rozmowie z Anną Zejdler w podcaście — "Porażka, czyli sukces" Paulina Smaszcz ujawniła nowe informacje na temat obecnej sytuacji. Wspomniała również o dzieciach.

- Moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna. Znikają zdjęcia naszych synów ze ścianek — przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem - stwierdziła zdruzgotana dziennikarka.

- Wiesz, jest jakaś granica, do której można się posunąć i ja naprawdę przez dwa lata od naszego rozwodu starałam się mieć rewelacyjne relacje z Maćkiem — powiedziała Paulina Smaszcz i dodała, że umawiała się z byłym mężem na coś innego. — Nie może być tak, że na coś się umówiliśmy i znowu ja wypełniam wszystkie ustalenia tej umowy tego "gentlemen's agreement", a pojawia się pani Katarzyna i wszystko znika — zdradziła Paulina Smaszcz.

Co sądzicie o wywlekaniu na światło dzienne tak prywatnych spraw?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Podcast "Porażka, czyli sukces"

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Dla Zofii Czerwińskiej zostawił żonę z małym dzieckiem. Niewielu wiedziało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dramatyczny apel Katarzyny Grocholi. "Nie mogę sobie poradzić"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski nazwał Kubę Wojewódzkiego "pasożytem". Co mu zarzucił?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nazywano ją "najcięższą kobietą świata". Dziś jest nie do poznania, niesamowita metamorfoza
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Rojek staranował ogrodzenie stadionu. "No śmieszna sytuacja"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Problemy w związku Nataszy Urbańskiej oraz Janusza Józefowicza. Plotki okazały się prawdą
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]