Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz nie odpuszcza Katarzynie Cichopek. Na jej Instagramie pojawiły się obraźliwe słowa

19 Listopada 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Paulina Smaszcz po raz kolejny zaczepia Katarzynę Cichopek. Tym razem była żona Macieja Kurzajewskiego próbuje udowodnić, jak wielkim poparciem fanów cieszy się jej batalia przeciwko dawnemu ukochanemu i jego nowej partnerce.

Paulina Smaszcz wciąż na fali

Dzień bez kolejnych ataków Pauliny Smaszcz jest dla niej dniem straconym? Odkąd dziennikarka zdecydowała się ogłosić, że jej były mąż spotyka się z Katarzyną Cichopek , nie ustaje w wymierzaniu kolejnych prztyczków w nosy świeżo "ujawnionej" pary.

Mimo tego, że gwiazda "M jak miłość" zdaje się nie reagować na zaczepki, a Maciej Kurzajewski podkreśla, że gdy jego była żona przekroczy pewne granice, podejmie odpowiednie kroki prawne, ta nie zamierza się poddać.

Wszystko wskazuje na to, że Paulina Smaszcz obrała sobie za cel dalszej egzystencji zrobienie piekła z życia prezenterów "Pytania na śniadanie" . I najwyraźniej głęboko wierzy w to, że ma w tej materii wsparcie fanów.

Na dowód celebrytka postanowiła zamieścić na swoim Instagramie wiadomość, jaką otrzymała od jednej ze swoich miłośniczek. W jej treści nie brakuje mocnych słów pod adresem Katarzyny Cichopek.

Katarzyna Cichopek na celowniku

Internautka, która wysłała wiadomość do Pauliny Smaszcz przekonywała, że Maciej Kurzajewski popełnił błąd wiążąc się ze swoją koleżanką ze śniadaniowego programu TVP . Zdecydowanie powinien zostać ze swoją żoną, która trafiła mu się jak ślepej kurze ziarno.

- Wymienił na młodszą, ale na gorszy model, bo pani jest piękna, wysoka, postawna, inteligentna, a Kaśka to kurczak taki. Przyklejony sztuczny uśmiech - śmieje się w każdej sytuacji nie wiadomo z czego - czytamy w opublikowanym przez dziennikarkę komunikacie.

instagram.com/paulina.smaszcz
instagram.com/paulina.smaszcz

Nadawczyni wiadomości zaznaczyła również, że Paulina Smaszcz zasługuje na kogoś wyjątkowego. Może celebrytka weźmie zatem te słowa do serca i zamiast udzielać się w internecie, zacznie szukać kogoś, kto wypełni pustkę po Macieju Kurzajewskim?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek nie mogła uwierzyć własnym oczom. Zrobiło jej się niedobrze
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się swoją figurą. Fani nie mogli oderwać wzroku. "Inspiracja"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Racewicz zwróciła się do hejterów. "Nie ma zgody na plucie jadem i frustrację"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Mateusz Gessler wreszcie pokazał swoją żonę. Tworzą piękną parę, fani są zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę na temat najmłodszego syna. Fani nie mieli o tym pojęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]