Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Patrycja Markowska zaszalała na ściance. To właśnie jego piosenkarka pocałowała na oczach wszystkich
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 13.04.2023 12:29

Patrycja Markowska zaszalała na ściance. To właśnie jego piosenkarka pocałowała na oczach wszystkich

Patrycja Markowska
KAPIF

Na premierze filmu "Skołowani" pojawiło się wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Obok licznych aktorów na czerwonym dywanie zjawiła się również Patrycja Markowska, która jakiś czas temu rozstała się z wieloletnim partnerem, Jackiem Kopczyńskim. Wokalistka pojawiła się u boku Jana Macierewicza i w pewnym momencie zaskoczyła wszystkich.

Patrycja Markowska zaskoczyła wszystkich na ściance

Jacek Kopczyński jest aktorem znanym z "M jak miłość", ale jego związek z córką lidera Perfectu nie przetrwał próby czasu. Choć wokalistka ciężko przeżyła rozstanie, to stara się na nowo ułożyć swoje życie. Patrycja Markowska postanowiła w związku z tym pojawić się na premierze filmu "Skołowani" i na tę okoliczność zaprosiła reżysera Jana Macierewicza... którego w pewnym momencie pocałowała w usta. Czy piosenkarka znowu jest zakochana?

Jacek Kopczyński na początku marca pojawił się na premierze spektaklu "Testosteron" u boku nowej partnerki, Klaudii Kardas, autorki książki pt. "Kokainowa księżniczka". Wiele wskazuje na to, że dość szybko ułożył sobie życie po rozstaniu. Czy Patrycja Markowska postanowiła wziąć z niego przykład?

Dostała zaproszenie na komunię chrześniaka, gdy je przeczytała, zdębiała. Polacy są załamani

Patrycja Markowska pojawiła się na premierze w towarzystwie mężczyzny

Na premierze filmu "Skołowani" artystka zjawiła się u boku Jana Macierewicza. Para objęła się na ściance. W pewnym momencie towarzysz wokalistki ją pocałował, co zaskoczyło wszystkich obserwatorów. Artystka postanowiła skomentować sytuację i wyjaśnić, co łączy ją z reżyserem.

- Jasiek mnie pocałował na ściance. Łobuz, ale zawsze był prowokatorem. Natomiast mamy relację jak brat i siostra. Nie jest absolutnie moim partnerem. Jasiu, był moim menadżerem, jak zaczynałam karierę. Obydwoje stawialiśmy pierwsze kroki w tej branży, więc jest w zasadzie jak mój brat - powiedziała piosenkarka w rozmowie z portalem Plejada.pl.

Patrycja Markowska wciąż jest singielką

Patrycja Markowska kilka miesięcy temu rozstała się z Jackiem Kopczyńskim, co wywołało ogromne poruszenie w mediach. Piosenkarka nie ukrywała, że do końca próbowała ratować związek z ojcem swojego syna. Teraz jej ukochany spotyka się z inną, a Patrycja Markowska postanowiła w rozmowie z Magdą Mołek w końcu opowiedzieć, jak wyglądał koniec ich związku.

O problemach w związki córki Grzegorza Markowskiego było wiadomo od dawna. Para przechodziła kryzys, ale starała się z niego wspólnie wybrnąć. Córka lidera Perfectu jednak nie chciała mówić za wiele o powodach rozpadu ich związku, ale w rozmowie z Magdą Mołek postanowiła zrobić wyjątek i zdradzić kulisy rozstania.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński przez pewien czas uczęszczali na terapię dla par i początkowo nawet zapowiadało się, że faktycznie pomoc specjalisty przynosi rezultaty. Donoszono, że para ponownie ze sobą zamieszkała i wieszczono zażegnanie problemów. Niestety, ich związek ostatecznie nie przetrwał.

Źródło: Plejada.pl