Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Patrycja Markowska zdradziła smutne informacje na temat ojca. Lider zespołu Perfekt wróci na scenę?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 18.08.2022 12:57

Patrycja Markowska zdradziła smutne informacje na temat ojca. Lider zespołu Perfekt wróci na scenę?

Patrycja Markowska Grzegorz Markowski
TRICOLORS/East News

Patrycja Markowska (42 l.) wystąpiła na koncercie w ramach Top of the Top Sopot Festival 2022. Jej osobliwy występ odbił się szerokim echem, lecz to nie on stał się tematem numer jeden. Piosenkarka za kulisami widowiska udzieliła kilku wywiadów, podczas których opowiedziała o sytuacji ojca, lidera legendarnego zespołu "Perfekt". Nie miała dobrych wieści.

Patrycja Markowska była jedną z piosenkarek, które wystąpiły przed widownią zgromadzoną w sopockiej Operze Leśnej. Jej wokalne popisy nie zdobyły jednak wielkiego uznania wśród zgromadzonej publiczności. Najpierw zaśpiewała cover piosenki Erica Claptona pt, „Layla”. Wykonanie nie przypadło do gustu m.in. Wojciechowi Mannowi.

- Rodzinne wrażenie na gorąco po pierwszym dniu Sopot Top of the Top Festival. Od szczytu - znakomity Teatr Muzyczny w Poznaniu, który pozamiatał piosenką "Będzie Plan" Grzegorza Ciechowskiego (gratulacje Barbara Melzer), do dna - całkowite zmasakrowanie "Layli" Erica Claptona przez Patrycję Markowską – napisał Mann za pośrednictwem swojego Twittera.

Nie tylko znanemu radiowcowi nie w smak była owa wokalna „masakra” w wykonaniu Markowskiej. W sieci można było przeczytać wiele komentarzy, które były równie krytyczne.

„Słyszałem Markowską i od lat, niezmiennie, mam to samo wrażenie. To wokalistka, która istnieje głównie dzięki nazwisku”, „Czy Clapton nie powinien pozwać p. Markowskiej”, „Zgadzam się. Markowska kompletnie położyła cały występ. (…) A Claptona torturowała” – internauci, jak widać, nie mieli litości.

Patrycja Markowska oprócz coveru popularnego utworu zaprezentowała publiczności i telewidzom swój najnowszy singiel. Piosenka jest inspirowana kulturą indiańską i powstała we współpracy z zespołem Huu-Ska Luta. Niestety, i to wykonanie widzowie festiwalu ocenili niezwykle chłodno.

Córka Grzegorza Markowskiego zdawała się nie przejmować średnim wykonaniem powyższych utworów. Słowa krytyki by może dotrą do niej dopiero za jakiś czas.

Patrycja Markowska o ojcu

Za kulisami koncertu Patrycja Markowska udzieliła kilku wywiadów. Odniosła się do tego, czy jej ojciec zamierza zakończyć karierę muzyczną. Charyzmatyczna wokalistka nie miała dobrych informacji o stanie jego samopoczucia.

Artystka w wywiadzie dla portalu Pudelek szczerze i bez „owijania w bawełnę” stwierdziła, że niebawem wszystkich fanów zespołu Perfekt czeka niemiła informacja. Okazuje się, że 68-letni Grzegorz Markowski być może wystąpi na scenie jeszcze tylko raz.

Autor hitu „Nie płacz Ewka” prawdopodobnie pojawi się na scenie w towarzystwie córki, podczas swojego ostatniego koncertu, co ta ze smutkiem sama przyznała. Jednocześnie opisała, jak wygląda ich praca.

- Próby z nim są bardzo szybkie. Myślę, że to jeden z ostatnich występów taty. Będę go cały czas namawiać i mam nadzieję, że czasami będzie się zgadzał – mówiła dla Pudelka.

Jak wynika z jej wypowiedzi, obecność Grzegorza Markowskiego na scenie dalej stoi pod znakiem zapytania. Czy rockmen będący jedną z legend polskiej sceny muzycznej uraczy swoich fanów pożegnalnym występem? A może wróci do sił i zobaczymy go jeszcze w koncertowej trasę po Polsce? O wszystkich informacjach na ten temat będziemy informować Was na bieżąco.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: