Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Patrycja Markowska ujawniła przykre informacje. Grzegorz Markowski nie chce już śpiewać i występować
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.07.2022 09:09

Patrycja Markowska ujawniła przykre informacje. Grzegorz Markowski nie chce już śpiewać i występować

Patrycja Markowska
TRICOLORS/East News

Patrycja Markowska ujawniła, że jej ojciec, dawny lider Perfectu - Grzegorz Markowski, nie chce już dłużej śpiewać i występować na scenie. Piosenkarz ostatecznie postanowił "zejść ze sceny niepokonanym".

Mimo presji ze strony fanów, a nawet własnej córki, Grzegorz Markowski podjął już najprawdopodobniej ostateczną decyzję - to koniec jego scenicznej drogi.

Patrycja Markowska przekazuje złe wieści

Grzegorz Markowski to istna legenda polskiego rocka. Współpracujący z grupą Perfect od początku lat 80., wykreował dziesiątki niezapomnianych przebojów, które poruszały tłumy i stały się symbolem walki o wolność w czasach PRL.

Zespół świetnie radził sobie również już po transformacji ustrojowej, zdobywając serca kolejnych pokoleń publiczności, a z jego liderem występować zaczęła wkrótce córka - Patrycja Markowska. Zaledwie trzy lata temu nagrała wraz z ojcem świetnie przyjętą przez fanów płytę "Droga". Widownia rozpalała się do czerwoności, gdy na scenie wokalistka pojawiała się ze swoim rodzicem.

Niestety, w programie "Co za tydzień!" w TVN, artystka przekazała wieści, które z pewnością wstrząsną fanami Grzegorza Markowskiego. Wszystko wskazuje na to, że to już koniec jego muzycznej działalności.

Legenda odchodzi

- Tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać. Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł - wyznała szczerze Patrycja Markowska.

Piosenkarka wyjawiła, że zdarza się jej niemal zmuszać ojca do występów na scenie. Na jej najnowszej płycie pojawiła się piosenka "Kieszenie", nagrana w duecie z dawnym liderem Perfectu, co daje jej argument do przekonywania gwiazdora.

- Powiedziałam mu: "Słuchaj, nagraliśmy ten kawałek razem, musisz ze mną gdzieś pojechać i zaśpiewać, bo tego wymaga promocja" - zdradziła Patrycja Markowska.

Wszystko wskazuje na to, że Grzegorz Markowski jest już po prostu zmęczony swoją karierą. "Zmuszanie" go do koncertowania, z pewnością nie odbije się pozytywnie na jakości jego występów. Może faktycznie czas już dać odpocząć legendzie...

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: jastrzabpost.pl