Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Patrycja Markowska szczerze o swoim przyrodnim bracie. Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna
Alicja Czepli
Alicja Czepli 09.08.2022 18:41

Patrycja Markowska szczerze o swoim przyrodnim bracie. Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna

Patrycja Markowska Grzegorz Markowski
TRICOLORS/East News

Niewiele osób wie, że Patrycja nie jest jedynym dzieckiem Grzegorza Markowskiego - artysta bowiem ma starszego od niej, nieślubnego syna. Okazuje się, że relacje z tym dzieckiem nie należą do najłatwiejszych. Wokalistka zdradziła, co myśli o swoim przyrodnim bracie.

Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna

Grzegorz Markowski należy do grona najpopularniejszych polskich muzyków. Wokalista zespołu "Perfect" przez prawie czterdzieści lat na scenie zdobył niemałe grono sympatyków, które pokochało jego charakterystyczny, chrapliwy głos i charyzmę. Jest jednym z kilku prawdziwych idoli lat 80.

Już lata temu jednak ogłosił, że nadszedł dla niego czas emerytury. Ostatnie występy wraz z zespołem miały miejsce w 2020, po czym zdecydował, że pora zejść ze sceny już na dobre. Od tego czasu jedynie pojawia się gościnnie na koncertach swojej ukochanej córki, Patrycji Markowskiej, która także zajmuje się muzyką.

Okazuje się, że życie prywatne ma równie bogate, jak zawodowe i tekst "Autobiografii" nie jest jedyną dramatyczną historią w jego życiu. Choć od 39 lat jest w stałym i szczęśliwym związku małżeńskim z matką Patrycji, tancerką Krystyną, to ma więcej niż jedno dziecko. Na jaw wyszły informacje o nieślubnym synu artysty, Piotrze.

Do wszystkiego miało dojść, gdy Grzegorz Markowski już się cieszył niemałą sławą. Na początku lat 70. związał się na krótko z sąsiadką w Józefowie - to z tego związku pochodzi jego pierwsze dziecko. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, bowiem para rozstała się jeszcze przed narodzinami. Wszystko zatem wskazuje na to, że 40 lat temu Grzegorz Markowski był swego rodzaju odpowiednikiem Antka Królikowskiego.

Patrycja Markowska szczerze o swoim przyrodnim bracie

Piosenkarz miał nie utrzymywać ze swoim dzieckiem bliskich kontaktów - wszystko za sprawą byłej kochanki, matki Piotra. Ona ponoć utrudniała mu wizyty u syna, w ten sposób mszcząc się za porzucenie ich. Dziś jednak mężczyzna jest już dorosły i choć poznał swojego znanego rodzica, to przyznaje, że nie utrzymują specjalnie bliskich relacji.

Blisko ze swoim ojcem jest za to Patrycja Markowska, często razem występują i wspólnie pojawiają się na ściankach. Niedawno zdecydowała się odnieść do sprawy ze swoim przyrodnim bratem, zapytana szczerze odpowiedziała o tym co o nim myśli.

- Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam - przyznała lakonicznie artystka.

Te krótkie wypowiedzi zdają się niewiele nam mówić o szczegółach ich relacji, to jednak może właśnie ten brak wylewności jest kluczem. Zarówno bowiem Piotr, jak i Patrycja, wypowiadają się o rodzinie dość chłodno. Myślicie, że w tej rodzinie są jakieś konflikty, których nie chcą wyciągać na światło dzienne?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik