Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Paris Hilton zaskoczyła cały świat. Przekazała nieoczekiwane wieści. Posypały się gratulacje
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 24.11.2023 14:39

Paris Hilton zaskoczyła cały świat. Przekazała nieoczekiwane wieści. Posypały się gratulacje

Paris Hilton
Paris Hilton przekazała radosne wieści/Rex Features/East News

Paris Hilton za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała wiadomość, która zaskoczyła wszystkich. W zaledwie kilka godzin najnowszy post dziedziczki hotelowej fortuny zdobył niemal pół miliona polubień. Co takiego przekazała światu?

Paris Hilton zaskoczyła wszystkich najnowszym postem na Instagramie

Paris Hilton powitała na świecie drugie dziecko, czym pochwaliła się przed światem za pośrednictwem Instagrama. 42-latka opublikowała zdjęcie różowego ubranka z napisem London, okularów przeciwsłonecznych w kształcie serca i szydełkowanego misia. Wszystko wskazuje na to, że celebrytka i jej mąż Carter Reumem doczekali się upragnionej córki. Nikt nie spodziewał się, że rodzina dziedziczki hotelowej fortuny miała się powiększyć. Znamy imię maleństwa.

Na początku tego roku Hilton w jednym z odcinków swojego podcastu "This is Paris" podzieliła się informacją, że już dawno wybrała imiona dla swoich dzieci i od ponad dziesięciu lat czekała na moment, w którym na świecie pojawi się London.

Uzbrojeni napastnicy napadli na rodzinę Leo Messiego. Padły strzały. Skradziono fortunę

Dziedziczka fortuny powitała na świecie drugie dziecko

42-letnia gwiazda ogłosiła tę wiadomość w mediach społecznościowych w Święto Dziękczynienia, dziękując w podpisie zdjęcia za córeczkę.
Wszystko wskazuje również na to, że drugie dziecko Paris Hilton również urodziła surogatka.

Pod zdjęciem różowego ubranka pojawiło się wiele komentarzy, w którym internauci gratulowali celebrytce powiększenia się rodziny. W ciągu zaledwie 7 godzin od publikacji pod postem pojawiło się niemal pół miliona polubień!

London. PARIS I LONDON. IKONY - napisała jedna z fanek 42-latki pod zdjęciem.

 

London, podobnie jak Phoenixa, urodziła surogatka. To drugie dziecko Paris Hilton i Cartera Reuma

Przypomnijmy, że to drugie dziecko Paris Hilton i jej męża Cartera Reuma. 24 stycznia małżeństwo powitało na świecie Phoenixa Barrona Hiltona Reuma. Chłopiec przyszedł na świat dzięki surogatce i otrzymał drugie imię po sławnym dziadku celebrytki.

Phoenix niedawno właśnie skończył 6 miesięcy i z tej okazji został starszym bratem małej London. Paris Hilton niedawno na Instagramie ostro zareagowała na internautów, którzy naśmiewali się z wyglądu jej synka.

 Żyjąc w centrum uwagi, komentarze są nieuniknione, ale atakowanie mojego dziecka lub kogokolwiek innego jest niedopuszczalne [...] Trudno pojąć, że są na świecie ludzie, którzy wzięliby sobie za cel taką niewinność [...] Mam nadzieję, że ludzie będą mogli traktować siebie nawzajem z większą życzliwością i empatią - napisała celebrytka.

Tagi: gwiazdy