Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Panna młoda w dniu ślubu zrobiła choremu tacie niespodziankę. Niesamowita reakcja mężczyzny
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 15.03.2023 10:34

Panna młoda w dniu ślubu zrobiła choremu tacie niespodziankę. Niesamowita reakcja mężczyzny

Panna młoda w dniu ślubu zrobiła coś niesamowitego, internet oszalał na punkcie nagrania
Facebook.com/Hangin With Haley

Panna młoda w dniu ślubu zdecydowała się na niesamowity gest w stronę ojca. Mężczyzna choruje na demencję i przez większość czasu nawet nie poznaje swojej ukochanej córki. Kobieta postanowiła sięgnąć do dawnych wspomnień taty i dzięki temu dokonała niesamowitej rzeczy. Poruszające nagranie trafiło do sieci i bije rekordy popularności.

Panna młoda przygotowała się do ślubu, obok stał jej schorowany ojciec

Panna młoda w dniu ślubu i wesela ma na głowie wiele rzeczy. Niektóre z zakochanych kobiet nie zapominają jednak, że ten dzień nie powinien skupiać wokół pieniędzy i blichtru, a wokół szczęśliwej chwili z bliskimi. Przykładem tego jest bohaterka nagrania, które zyskuje popularność w internecie.

Widać na nim, jak starszy mężczyzna towarzyszy pannie młodej w czasie przygotowań. Niestety demencja sprawia, że ojciec nie do końca zdaje sobie sprawę, że jego córeczka bierze ślub

Mężczyzna jest nieobecny, ale wszystko zmienia się z powodu nietypowego pomysłu panny młodej. Postanowiła ona zrobić niespodziankę, a ta doprowadziła do chwytających za serce scen. 

Klienci Biedronki tracą promocje. To trzeba wiedzieć, inaczej stracisz korzystne rabaty

Panna młoda przygotowała niespodziankę dla ojca, stało się coś niesamowitego

Kobieta bardzo chciała, aby tata mimo choroby uczestniczył w ślubie i weselu. Mężczyzna miał odprowadzić córkę do ołtarza i symbolicznie powierzyć ją przyszłemu mężowi. Na kilka chwil przed wyjściem pana młodego, panna młoda zabrała ojca na taras. Leżały tam płótno oraz farby i nie był to przypadek.

Panna młoda w tym pełnym szczęścia dniu wróciła pamięcią do dziecinnych lat, gdy razem z tatą spędzała aktywnie czas. Jej ojciec uwielbiał malować, a powrót do hobby stało się dla niego swoistą terapią pomagającą rozgonić mgłę w głowie. 

Mężczyzna posłusznie, choć nadal widocznie zagubiony, chwycił za pędzle i zaczął malować. Wtedy stało się coś niesamowitego. Chory ojciec z każdym ruchem pędzla zamoczonego w farbie zdawał sobie sprawę z tego, kim jest dla pięknej, ubranej na biało panny młodej. Nagle zdał sobie sprawę, że to dzień ślubu jego córki i zaczął wraz z nią cieszyć się tym dniem. 

Finalnie cierpiący na demencję ojciec kobiety przytulił ją i nie szczędził miłych słów. 

Internet oszalał na punkcie filmu panny młodej

Ten poruszający moment został uwieczniony na nagraniu. Film został już obejrzany blisko 2 miliony razy. Internauci nie kryją zachwytu niepowtarzalnym momentem między panną młodą i jej ukochanym ojcem. 

- To bardzo piękne. Cieszę się, że ją sobie przypomniał - czytamy w jednym z komentarzy. - To piękne. Niedawno straciłam swojego tatę i ten film sprawia, że płaczę - dodała inna internautka. - Co za magiczny moment. To nagranie jest tak piękne - stwierdził jeszcze ktoś inny. Pod krótkim filmem zebrało się ponad tysiąc komentarzy i praktycznie wszystkie były wyrazami podziwu i wzruszenia. 

Tagi: ślub Tik Tok