Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Pan młody nagle przerwał wesele. Ujawnił kochanków żony
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 17.10.2021 11:15

Pan młody nagle przerwał wesele. Ujawnił kochanków żony

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Pixabay.com StockSnap

Pan młody, który został poniżony przez swoją wybrankę, czekał aż do wesela, by się zemścić. Mężczyzna opowiedział o tym, jak odegrał się na partnerce, która wielokrotnie go zdradzała, gdy byli jeszcze narzeczeństwem. Jeszcze przed końcem zabawy przyznał, że zamierza unieważnić dopiero co zatwierdzone małżeństwo. Pod talerzami kilku gości umieścił też specjalne oznaczenia.

O bardzo nietypowym weselu opowiedział gość brytyjskiego programu Graham Norton Show. Mężczyzna, który znalazł się w sekcji najbardziej żenujących historii, zdradził kulisy ślubu, na którym był gościem. Z jego opowieści wynika, że w momencie, w którym pan młody wychodził za partnerkę, wiedział już o jej licznych zdradach. Nie zamierzał jednak puścić tego płazem.

Szokować może fakt, że aż ośmiu kochanków żony pana młodego pojawiło się na tym weselu. Mężczyzna zamierzał wykorzystać tę okazję. Gdy nadszedł czas przemówień, ogłosił, że czas zagrać pewną w grę. Zgromadzeni nie wiedzieli jeszcze wówczas, co ich czeka. Pan młody poprosił, by goście sprawdzili, czy pod ich talerzem nie znajduje się czerwona naklejka. Okazało się, że znaleziono osiem takich oznaczeń. Później sytuacja stała się bardzo niezręczna.

Pan młody podczas wesela wskazał kochanków swojej żony

Ośmiu weselnych gości, którzy znaleźli czerwone naklejki na spodach swoich talerzy, nadal stało, gdy wszyscy zgromadzeni skierowali ku nim swoje spojrzenia. Przez moment każdy sądził, że to zabawa, którą wymyślił pan młody. Szybko okazało się, że to część planu zemsty, który opracował świeżo upieczony mąż niewiernej kobiety. Słowa, które padły po chwili, na dobre odmieniły atmosferę panującą na ślubie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Poproszę, aby wszyscy goście spojrzeli na tych ośmiu mężczyzn. Oni wszyscy spali z moją żoną – powiedział pan młody.

Wskazani goście byli wyraźnie zawstydzeni. Na sali weselnej zapanowała cisza i sytuacja zrobiła się bardzo niezręczna. Pan młody przyznał, że wiedział o wszystkich zdradach swojej żony i zamierza złożyć odpowiednie dokumenty, by unieważnić dopiero co zawarte małżeństwo. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

Tak, to prawda, zdradziła mnie z nimi wszystkimi, gdy jeszcze byliśmy narzeczeństwem. Niedługo złożę papiery o unieważnienie małżeństwa – dodał mężczyzna.

Po tej niespodziewanej przemowie pan młody wyszedł z sali i zostawił wszystkich gości. Trzeba przyznać, że podobnego scenariusza wydarzeń można by się spodziewać jedynie w amerykańskich czarnych komediach. Nie ulega wątpliwościom, że panna młoda została postawiona w dość krępującej sytuacji. Można też się jedynie domyślać, jak po tym wydarzeniu wyglądała zabawa.

Historia tego wesela pobiła wszystkie inne

Gość Grahama Nortona, który opowiedział o tym osobliwym weselu, wygrał program. Prowadzący show w brytyjskiej telewizji przyznał, że już dawno nie słyszał tak żenującej historii. Shawn ujawnił, że nie wie, jak potoczyły się dalsze losy młodej pary. Najprawdopodobniej jednak małżeństwo nie przetrwało zbyt długo, jeśli bohater tej opowieści dotrzymał słowa i złożył pozew o rozwód.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Graham Norton Show

Tagi: Wesele Ślub