Rozrywka.Goniec.pl

Piotr Gulczas Gulczyński https://www.instagram.com/gulczas.toja/

Pamiętacie Gulczasa z "Big Brothera"? Piotr Gulczyński nagle zniknął z show-biznesu, wiemy, czym się dziś zajmuje

10 Października 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Piotr Gulczyński był niegdyś jednym z najbardziej lubianych uczestników programu "Big Brother". W pewnym momencie zniknął jednak z show-biznesu i rozpoczął życie z dala od blasku fleszy. Co dziś robi?

Na początku 2001 roku ruszyła pierwsza edycja reality show "Big Brother". Produkcja cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzili każdy kolejny odcinek programu.

Uczestnicy pierwszej odsłony "Big Brothera" szybko zyskali pokaźną rzeszę fanów, a udział w programie otworzył im drzwi do kariery w show-biznesie. Wśród bohaterów uwielbianego przez widzów reality show znaleźli się Manuela Michalak, Klaudiusz Ševković, Janusz Dzięcioł, Alicja Walczak, Monika Sewioło i Piotr Gulczyński znany lepiej jako Gulczas.

Mężczyzna szybko zaskarbił sobie sympatię publiczności i miał ogromny potencjał, by stać się jednym z czołowych celebrytów. Gulczas, mimo wielu prób, nie wykorzystał jednak szansy na zaistnienie w show-biznesie.

Uczestnik pierwszej edycji Big Brothera wziął udział w filmie w reżyserii Jerzego Gruzy pod nieprzypadkowym tytułem "Gulczas, a jak myślisz". Reżyser "Czterdziestolatka" stworzył produkcję, w której obsadził bohaterów reality show, głęboko wierząc w ich aktorskie umiejętności. Nietrudno domyślić się, że nie było to kino najwyższych lotów. Film okazał się artystyczną klapą.

Piotr Gulczyński nie osiadł jednak na laurach i wkrótce spróbował swoich sił w roli pisarza. Jego książka "Tajemnice domu w Sękocinie" nie odniosła jednak sukcesu, dlatego mężczyzna postanowił zrezygnować z dalszych poczynań w tej dziedzinie.

Co dziś robi Gulczas?

Piotr Gulczyński w końcu zrezygnował z dalszej kariery w show-biznesie i usunął się w cień. W programie "Dzień dobry TVN" zdradził, że obecnie pracuje jego parkingowy, a jego szefową jest... żona.

- Pracuję jako parkingowy u mojej żony - oznajmił Gulczas w śniadaniówce.

Spokojne życie z dala od blasku fleszy najwyraźniej odpowiada uczestnikowi pierwszej edycji "Big Brothera". Mężczyzna nie ma parcia na szkło i nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych. Na jego Instagramowym profilu można jednak znaleźć kilka fotografii.

Pamiętacie jeszcze Gulczasa z "Big Brothera"?

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Miliony Polaków w końcu się doczekało. Dziś wieczorem włączą Polsat i długo nie zmienią programu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dramat Bartka z "Chłopaków do wzięcia". Wielką miłość brutalnie przerwała nagła śmierć
Czytaj więcej >

Telewizja

„Stanley” z "Chłopaków do wzięcia" sam wyremontował swój dom. Włożył w to dużo czasu i pracy
Czytaj więcej >

Telewizja

Wzruszające zakończenie wątku z Emilianem Kamińskim w „M jak Miłość”. Nie sposób się nie wzruszyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Cichopek przyszła na Telekamery bez Macieja Kurzajewskiego. Wyjawiła dlaczego się nie pojawił
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler nie wytrzymała. Z jej ust padły ostre słowa
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]