Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Pamiętacie Conchitę Wurst? Przeszła spektakularną metamorfozę, jest nie do rozpoznania
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.03.2023 16:51

Pamiętacie Conchitę Wurst? Przeszła spektakularną metamorfozę, jest nie do rozpoznania

Conchita Wurst
KAPiF

Conchita Wurst to austriacka drag queen, która w 2014 r. zatriumfowała na Eurowizji nie tylko za sprawą przebojowej piosenki, ale również wyjątkowego image'u. Gwiazda, która zachwyciła melomanów na całym kontynencie jest dziś nie do poznania. 

Conchita Wurst i jej szokujący image

Conchita Wurst to postać, która z pewnością dokonała niemałego zamieszania na rynku muzycznym. Gwiazda drag queen pochodząca z Austrii reprezentowała swój kraj na Eurowizji w 2014 r. 

Piosenka “Rise like a phoenix” zatriumfowała w konkursie, a pseudonim artystki znali wkrótce wszyscy melomani w Europie. Kariera pomogła jej w działaniu na rzecz osób LGBT, a także nosicieli wirusa HIV

Nie wszystkim spodobał się jednak image Conchity Wurst. Wielu uznało go za bardzo kontrowersyjny. Zwłaszcza w konserwatywnych krajach zwycięstwo drag queen poczytywane było jako istny skandal

Robił to przy kasie samoobsługowej w Biedronce. Wpadł w ręce policji, grozi mu 8 lat więzienia

Conchita Wurst jest nie do poznania

Sukces Conchity Wurst zaowocował nagraniem trzech albumów studyjnych, z których ostatni ukazał się w 2019 r. Gwiazda jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie fani mogą na bieżąco śledzić to, co dzieje się w jej zawodowym życiu. 

Przeglądając fotografie artystki, nie ulega wątpliwości, że ciężko byłoby dziś poznać ją na ulicy. Wszystko za sprawą nowej fryzury, która w niczym nie przypomina tej, którą znamy z występu na Eurowizji. 

 

Nowa fryzura Conchity Wurst

Conchita Wurst postanowiła ściąć długie włosy, do których tak przyzwyczailiśmy się oglądając ją w telewizji. Zdjęcia zamieściła na swoim Instagramie, a fani są zachwyceni. Czy Wam też podoba się nowy image gwiazdy Eurowizji? 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca.