Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Pałac Buckingham zdetronizuje popularny serial? Wszystko przez reputację króla Karola III
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 26.09.2022 19:14

Pałac Buckingham zdetronizuje popularny serial? Wszystko przez reputację króla Karola III

Pałac Buckingham zamierza bronić reputacji króla Karola III. W popularnym serialu poruszono wątek jego romans
Instagram: @theroyalfamily/Netflix "The Crown"

W najnowszym, szóstym już, sezonie serialu Netflixa "The Crown" producenci skupili się między innymi na małżeństwie króla Karola III i księżnej Diany, co nie do końca podoba się Pałacowi Buckingham. W związku z tym planowane są działania, które mają bronić reputację świeżo upieczonego króla.

Rodzina królewska zamierza walczyć o dobre imię króla?

Rodzina królewska od lat jest bohaterami serialu Netflixa "The Crown", który opowiada o ich perypetiach. Dotychczas obywało się bez większych skandali, choć producenci nigdy nie wzbraniali się jakoś szczególnie, przed zdradzaniem mniej oczywistych faktów z życia "royalsów". Teraz gdy królem został Karol III, sytuacja ma się zmienić. W najnowszym sezonie serialu bliżej poznamy losy księżnej Diany i jej małżonka Karola.

Już 9 listopada widzowie będą mogli poznać fakty, o których rodzina królewska chciałaby zapomnieć. W rolę księżnej Diany wcieliła się tym razem Elizabeth Debicki, a Karola III sportretował Dominic West.

W najnowszym zwiastunie produkcji widać moment, w którym księżna Diana i książę Karol ogłaszają swoją separację i przygotowują się do rozmowy z mediami. To jeden z najmniej chlubnych momentów współczesnej monarchii. Poruszony zostanie również wątek rozwodu księżniczki Anny i romansu Karola z Camillą Parker Bowles.

Jak donosi "Daily Mail" powołujący się na źródła w rodzinie królewskiej, Pałac Buckingham przygotowuje się do ochrony reputacji króla Karola III i podkreśla, że serial to "dramat, a nie dokument". Królewscy doradcy uważają również, że teraz, gdy Karol III jest królem, wraz z Camillą będą mieli większe możliwości, by przeciwstawić się wizerunkowi rodziny, który prezentuje "The Crown".

Czy rodzinie królewskiej uda się wpłynąć na producentów serialu i "zatuszować" pewne niewygodne dla niej fakty?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pudelek.pl

Tagi: Karol III