Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Opole 2022. Sławomir i Kajra zaśpiewali wraz z nowym zespołem VOX ku pamięci Witolda Paszta
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 17.06.2022 21:15

Opole 2022. Sławomir i Kajra zaśpiewali wraz z nowym zespołem VOX ku pamięci Witolda Paszta

Opole 2022. Sławomir i Kajra zaśpiewali wraz z nowym zespołem VOX ku pamięci Witolda Paszta
TVP VOD

Tuż po występie Justyny Steczkowskiej i jej syna Leona, na scenie pojawili się Sławomir i jego żona Kajra. Towarzyszyli im członkowie zespołu „Nowy VOX”. Wspólnie zaśpiewali utwór „Zabiorę Cię Magdaleno”, przechodząc płynnie w „Rycz mała, rycz".

Opole 2022. Sławomir i Kajra złożyli hołd WItoldowi Pasztowi

To kolejny hołd w trakcie festiwalu w Opolu złożony jednemu z wielkich artystów, którzy odeszli w ostatnich latach. Publika zgromadzona na widowni zdawała sie doskonale znać słowa utworów.

Gdy artyści występowali, na scenie pojawiły się tancerki w bluzach w różową kratę i czerwonych sukienkach. To jednak nie ich wejście na scenę okazało się najważniejszym punktem. Gdy tylko ucichł ostatni dźwięk, Tomasz Kammel zaprosił córki Witolda Paszta, nieżyjącego już lidera Grupy VOX.

Opole 2022. Tomasz Kammel zachęcał publiczność „Wielkie brawa. Tak, żeby witek usłyszał na górze”

Po występie członkowie grupy VOX otrzymali z rąk prowadzących nagrody za twórczość zespołu, po czym Tomasz Kammel wezwał na scenę córki Witolda Paszta - Natalię i Aleksandrę. Na twarzach kobiet widać było ogromne wzruszenie. Prowadzący wręczyli im nagrodę dla zmarłego artysty oraz kwiaty i poprosili o kilka słów.

Opole 2022. Sławomir i Kajra zaśpiewali wraz z nowym zespołem VOX ku pamięci Witolda Paszta
Opole 2022. Sławomir i Kajra zaśpiewali wraz z nowym zespołem VOX. Na scenę weszły jego córki/TVP VOD

- Emocje są obezwładniające, więc pozwolą państwo, że wyjmę kartkę - zaczęła jedna z córek.

- Jesteśmy wzruszone, że możemy tu być, choć wolałybyśmy, by stał tu nasz tata. [...] dołożymy starań, aby pielęgnować pamięć po tacie [...] na szczęście zostaje z nami muzyka i piosenki. Bardzo dziękujemy Telewizji Polskiej za piękny hołd i będziemy pielęgnować pamięć o naszym tacie, ale jesteśmy przekonane, że to on nie da państwu o sobie zapomnieć

- zakończyły.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl