Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Opole 2022. Na scenie pojawiła się Halina Frąckowiak. Publiczność wstała i nie mogła przestać klaskać
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 17.06.2022 21:49

Opole 2022. Na scenie pojawiła się Halina Frąckowiak. Publiczność wstała i nie mogła przestać klaskać

Opole 2022. Na scenie pojawiła się Halina Frąckowiak. Publiczność wstała i nie mogła przestać klaskać
TVP VOD

Halina Frąckowiak wyszła na scenę i stanęła przed nie lada wyzwaniem - musiała zaprezentować się po Sławomirze, Kajrze i grupie VOX. Nie musiała się jednak obawiać. Gdy zjawiła się na scenie, publiczność dosłownie zareagowała bardzo entuzjastycznie. Gwiazdę powitała burza braw i okrzyków.

Opole 2022. 75-letnia Halina Frąckowiak porwała tłum

Wokalistka rozgrzała widzów do czerwoności, wykonując najpierw „Papierowy księżyc”, a następnie „Serca gwiazd".

Z wielką pompą rozpoczęło się Opole 2022. Ne zabrakło także wzruszeń, kiedy wspomniano zmarłego na początku roku Witolda Paszta oraz nieobecnego z nami już od pięciu lat Zbigniewa Wodeckiego.

Halina Frąckowiak także zagrała na nucie nostalgii i dała z siebie wszystko, choć słychać, że już minęło kilka lat od nagrania niezapomnianych utworów. Mimo to, zarówno na scenie, jak i pod nią, zrobiło się gorąco, gdy z rozstawionych przed artystką instalacji buchnęły płomienie. 

Po występie otrzymała nagrodę i zwróciła się do publiczności, dziękując za świetne przyjęcie i możliwość zaśpiewania przed taką publicznością. Tomasz Kammel obiecał, że jeszcze dzisiaj będziemy świadkami premiery nowego utworu artystki. Prowadzący przypomniał przy okazji, że artystka w tym roku obchodziła 75-urodziny. Publiczność natychmiast zerwała się na równe nogi i odśpiewała gromkie „sto lat".

Halina Frąckowiak podczas festiwalu w Opolu
Halina Frąckowiak podczas festiwalu w Opolu/TVP VOD
Halina Frąckowiak podczas festiwalu w Opolu
Halina Frąckowiak podczas festiwalu w Opolu/TVP VOD

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl