Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Opole 2022. Na scenie nieoczekiwanie pojawiły się dzieci Michała Wiśniewskiego. Zachwyciły publiczność
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 18.06.2022 22:31

Opole 2022. Na scenie nieoczekiwanie pojawiły się dzieci Michała Wiśniewskiego. Zachwyciły publiczność

Michał Wiśniewski dzieci
fot. Anna Świątczak z córkami, kadr z relacji z festiwalu w Opolu, TVP1

Trwa drugi dzień festiwalu w Opolu. Podczas konkursu premier na scenie pojawili się, m.in. Stanisława Celińska, Wojciech Cugowski i... Anna Świątczak. Była żona Michała Wiśniewskiego przypomniała widzom o swojej muzycznej aktywności, wykonując utwór pt. „Z każdą chwilą złą".

Opole 2022. Na scenie pojawiła się była żona Michała Wiśniewskiego i ich córki

Anna Świątczak, obecnie wokalistka zespołu Anka, wystąpiła na scenie w zaskakującym towarzystwie. W trakcie występu w rolę chórzystek wcieliły się córki artystki ze związku z Michałem Wiśniewskim - Vievienne i Etiennette. Publika nie kryła zachwytu.

Anna Świątczak zyskała popularność, uznanie oraz sympatię, będąc wokalistką zespołu Ich Troje. W ogólnopolskich rankingach często uznawana jest za jedną z dwóch najbardziej lubianych artystek, które śpiewały w zespole.

W trakcie wspólnych występów między nią a Michałem Wiśniewskim zrodziło się uczucie, które niedługo później, jak to z „Wiśnią” bywa, zakończyło się małżeństwem. Para doczekała się dwóch córek - Vivienne i Etiennette.

Jak się okazuje, nastolatki poszły w ślady swoich rodziców i odziedziczyły po nich miłość do muzyki. Już wcześniej mogliśmy zobaczyć córki Anny Świątczak i Michała Wiśniewskiego na scenie podczas koncertu Fundacji Polsat, który odbył się 29 maja 2022 roku.

Występ na Festiwalu w Opolu Anna Świątczak może uznać za udany. W głosowaniu jury (prezentowanym podobnie jak na Eurowizji z 16 okręgów TVP w całej Polsce) zajęła drugie miejsce, zaraz za Karoliną Lizer, która zdobyła 55 pkt. Na trzecim miejscu znalazł się Wojciech Cugowski.

Anna Świątczak z córkami w Opolu
fot. Anna Świątczak z córkami, kadr z relacji z festiwalu w Opolu, TVP1
Vivienne i Etiennette
fot. córki Anny Świątczak, kadr z relacji z festiwalu w Opolu, TVP1
Córki Świątczak
fot. córki Anny Świątczak, kadr z relacji z festiwalu w Opolu, TVP1

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: swiatgwiazd.pl