Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Opole 2022. Krystian Ochman zdominował scenę. "Rozkochałeś w sobie Polskę"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 18.06.2022 21:56

Opole 2022. Krystian Ochman zdominował scenę. "Rozkochałeś w sobie Polskę"

Opole 2022. Krystian Ochman zdominował scenę. Wykonał aż trzy utwory
TVP VOD

Krystian Ochman popularność zdobył w 2020 roku, kiedy w spektakularny sposób wygrał 11 edycję programu „The Voice of Poland”. Wokalista, jako podopieczny Michała Szpaka, od początku imponował oryginalnym głosem i wyjątkową wrażliwością.

Niedługo później osiągnął spektakularny sukces komercyjny i w 2022 w Opolu pojawił się na scenie jako zeszłoroczny laureat premier.

Opole 2022. Na scenę powrócił zeszłoroczny zwycięzca - Krystian Ochman

Niedługo później fenomenalnie zaprezentował nasz kraj na Eurowizji, gdzie niestety zajął zaledwie 12 miejsce. W Opolu jednak nie miał sobie równych i skradł scenę, fenomenalnie wykonując aż trzy swoje utwory. Ciężko nie być pod wrażeniem umiejętności wokalnych młodego artysty.

Już po wszystkich konkursowiczach gościnnie na opolskiej scenie wystąpił Krystian Ochman, tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji przywitał publiczność utworem „River”. Przypomnijmy, że rok temu triumfował w Premierach, zdobywając nagrodę publiczności.

Wymagający utwór za każdym razem wywołuje ciarki i zaśpiewać go na scenie to nie lada wyzwanie. Wokalista jednak nie opadł z sił i następnie wykonał jeszcze utwory „Prometeusz”, dzięki któremu rok temu zdobył w Opolu nagrodę publiczności oraz „Światłocienie”. Niesamowity głos Krystiana zelektryzował publiczność zgromadzoną w opolskim amfiteatrze i przed telewizorami.

Utalentowany, ale mimo to skromny, Krystian Ochman speszył się, odbierając prezent od TVP. - Rozkochałeś w sobie Polskę - mówił Tomasz Kammel do zakłopotanego artysty, wręczając mu nagrodę za osiągnięcia.

Opole 2022. Krystian Ochman zdominował scenę. Wykonał aż trzy utwory
Opole 2022. Krystian Ochman zdominował scenę. Wykonał aż trzy utwory/TVP VOD
Opole 2022. Krystian Ochman zdominował scenę. Wykonał aż trzy utwory
Opole 2022. Krystian Ochman zdominował scenę. Wykonał aż trzy utwory/TVP VOD

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl