Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Opole 2022. Katarzyna Cichopek pogratulowała bohaterom "Rolnik szuka żony". Świetne nowiny
Irmina Jach
Irmina Jach 19.06.2022 21:03

Opole 2022. Katarzyna Cichopek pogratulowała bohaterom "Rolnik szuka żony". Świetne nowiny

Katarzyna Cichopek
Opole 2022. Katarzyna Cichopek o "Rolnik szuka żony" Screen TVP

Opole 2022. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w niedzielę ponownie występują w roli gospodarzy 59. KFPP w Opolu. Dziś na scenie padły słowa, na które czekało wielu widzów TVP. "Rodzina stacji" powiększyła się o nowego członka.

Katarzyna Cichopek, która jest mamą trzynastoletniego Adama i dziewięcioletniej Heleny, nie kryła radości na wieść o kolejnym potomku bohaterów programu TVP. Pełna ekscytacji złożyła rodzicom serdeczne gratulacje. Kto doczekał się maleństwa?

Opole 2022. Katarzyna Cichopek ogłosiła cudowną wiadomość

Katarzyna Cichopek podczas krótkiej przerwy koncertu Opole 2022, pomiędzy utworami, ogłosiła, że Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami. Wczoraj Marta Manowska, wtórując świeżo upieczonemu tacie, przekazała, że para doczekała się syna.

Najpiękniejszy moment w życiu! Jak opadną emocje napiszę trochę więcej, teraz najważniejsze, że wszystko potoczyło się dobrze i Adaś jest już z nami cały i zdrowy - napisał na Instagramie Paweł Bodzianny, który został ojcem po raz pierwszy.

Przypomnijmy, że Marta Paszkin jest już mamą kilkuletniej córki z poprzedniego związku. Po emisji programu "Rolnik szuka żony" dziewczynka, która niemal przez całe życie mieszkała w Warszawie, wraz z zakochaną mamą przeprowadziła się na wieś.

- To są te momenty… Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak się cieszyłam. Nowe życie… Od razu przed oczami staje każdy moment. Nasza rozmowa na stacji, oczy Pawła, przyjazd Marty, ta wybuchowa randka, decyzja. Potem każde spotkanie, święta, szalony rajd po choinkę kabrioletem i te słowa Pawła "Marta sprawiła, że jestem lepszym człowiekiem". Adasiu Bodzianny, witaj na świecie. Nie umiem wyobrazić sobie ogromu waszego szczęścia. Przeżywam go razem z wami - napisała Marta Manowska.

Opole 2022. Katarzyna Cichopek opowiedziała o miłości bohaterów "Rolnik szuka żony"

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na planie programu "Rolnik szuka żony". Błyskawicznie okazało się, że uczestników łączy nie przelotny romans, a prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia. Wkrótce zalegalizowali związek w urzędzie stanu cywilnego.

Po narodzinach synka parę czeka kolejny ślub. Tym razem Marta Paszkin pójdzie do ołtarza w wymarzonej białej sukni i z welonem na głowie. Na razie jednak młodzi rodzice muszą skupić się opiece nad synkiem w pierwszych dniach jego życia.

cichopek-kurzajewski-opole-2022-rolnik-szuka-zony
Screen TVP

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl