Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Opole 2022. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podczas prób do 59. KFPP
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 17.06.2022 11:43

Opole 2022. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podczas prób do 59. KFPP

katarzyna cichopek maciej kurzajewski opole 2022
Instagram/katarzynacichopek

Opole 2022. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już w piątek wystąpią podczas koncertu w Opolu. Okazało się, że oboje są już na miejscu i każde z nich ma do wykonania inne zadanie. Pokazali materiały zza kulis.

Duet wystąpi wspólnie podczas folkowego wieczornego koncertu i będzie zapowiadał artystów wychodzących na scenę. Fani wciąż liczą na dreszczyk emocji związany z wydarzeniami wokół tej pary.

Opole 2022. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podczas prób do 59. KFPP

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzą część wieczornego koncertu skupioną na muzyce folkowej. Wiadomo już, w jakiej kreacji pokaże się na scenie Cichopek, a Kurzajewski też już spełnił część narzuconego sobie przez siebie zadania.

Prowadząca rozpoczęła dzień od wizyty na scenie, a potem postanowiła jeszcze spotkać się z pozostałymi pracownikami TVP znanymi jej ze studia na Woronicza.

Potem Katarzyna Cichopek udała się do makijażystki - paznokcie na wieczorną imprezę muszą prezentować się jak najbardziej okazale i, co ważne, pasować również do biżuterii jej marki, którą gwiazda postanowiła założyć na wydarzenie.

- Spełnienie marzenia, zapraszam na jutrzejszy koncert Folkowe Opole o 22:40 do TVP, który będę miała przyjemność poprowadzić razem z Maciejem Kurzajewskim. Do zobaczenia - pisała na Instagramie.

Maciej Kurzajewski rozpoczął dzień biegowo i udało mu się wykręcić na nowym terenie całkiem dobry wynik. W międzyczasie zdążył też pokazać się już niedaleko sceny i wspólnie z Katarzyną Cichopek zapowiedział swój udział jako prowadzący koncertu.

Duet spotkał się również z innymi dziennikarzami i pracownikami TVP, którzy współpracują wspólnie przy koncercie w Opolu. Wydarzenie odbędzie się już niebawem, bo w piątek o godzinie 20:15.

katarzyna cichopek 1
katarzyna cichopek opole 2
katarzyna cichopek opole 3
katarzyna cichopek 4 opole

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi: Opole 2022