Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Pawel Wodzynski/East News. Warszawa, 27.10.2021. Prezentacja nowej kolekcji marki Tous. N/z: Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska na niepublikowanej fotografii sprzed lat. „Kocham to zdjęcie”

1 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Zbliża się ósma rocznica śmierci Anny Przybylskiej, która w tym roku będzie uświetniona premierą filmu opowiadającego o jej życiu. Wspomnieniowy nastrój już teraz ogarnął córkę aktorki, Oliwię Bieniuk. Młoda, aspirująca celebrytka podzieliła się niepublikowaną dotąd fotografią w objęciach przedwcześnie zmarłej matki.

Anna Przybylska w 2014 roku przegrała walkę z okrutną chorobą i osierociła nie tylko tysiące fanów, ale przede wszystkim trójkę dzieci będących owocami jej związku z byłym piłkarzem Amicy Wronki, Jarosławem Bieniukem . Były to wówczas zaledwie trzyletni Jan, ośmioletni Szymon oraz dwunastoletnia Oliwia.

Oliwia Bieniuk idzie w ślady matki

Najstarsza córka serialowej Marylki ze „Złotopolskich” od jakiegoś czasu wykazuje predyspozycje do tego, by pójść w zawodowe ślady swojej matki. W tym celu podjęła studia na wydziale aktorskim nowopowstałej Warszawskiej Szkoły Filmowej, której założycielami są Bogusław Linda i Maciej Ślesicki.

Oliwia Bieniuk dała się już poznać ogólnopolskiej publiczności podczas występów w charakterze gwiazdy w popularnym, tanecznym show realizowanym przez telewizję Polsat. Aby podtrzymać zainteresowanie mediów i zdobyć kolejnych fanów, córka Jarosława Bieniuka jest coraz aktywniejsza w mediach społecznościowych.

Często udostępnia zdjęcia, na których śmiało pokazuje swoje ciało. Oprócz tych fotosów, które niewątpliwie wzbudzają spore duże pokłosie, młoda studentka (naukę na uczelni rozpocznie w październiku) publikuje także nieco poważniejsze posty. Często oddaje się w nich wspomnieniom, a te tym razem zaowocowały fotografią z jej dzieciństwa.

Rodowita gdynianka podzieliła się na Instagramie pamiątką, która zapewne znajduje się w rodzinnym albumie familii Bieniuków. Dodała podpis: „Kocham to zdjęcie”. Na udostępnionym kadrze prezentuje się w objęciach Anny Przybylskiej. Jako że zmarła aktorka bez trudu trzyma swoją pociechę na rękach, można przypuszczać, że zdjęcie pochodzi z lat 2003-2005. Wówczas mała Oliwka miała raptem kilka lat.

anna przybylska
fot. Instagram @oliwia.bieniuk

Aktorka znana z filmu „Superprodukcja” jest na zdjęciu w stylizacji, która była krzykiem mody lat około dwutysięcznych. Jest to obcisły biały top z kolorowym nadrukiem, jasne jeansy i – jako dodatki – okrągłe i sporej wielkości kolczyki, a także luźna bransoletka.

19-letnia dzisiaj Oliwia Bieniuk w ramach promocji nadchodzącego filmu opisującego życie Przybylskiej, została zaproszona do studia „Dzień dobry TVN”. Podczas rozmowy z dziennikarzami wyjawiła, że jej zmarła mama wychowywała ją zdecydowaną ręką i była wymagająca, jednak w granicach rozsądku. Córka w rozmowie wyraziła przekonanie, że dzisiaj mogłaby liczyć na wielkie wsparcie ze strony rodzicielki, która – tak sądzi - byłaby najwierniejszą zwolenniczką jej artystycznych aspiracji.

Film dokumentalny pt. „Ania” spod producenckiej ręki Pawła Gajewskiego trafi do kin, tak jak wspominaliśmy, w ósmą rocznicę śmierci Anny Przybylskiej, czyli 7 października 2022 roku. Oprócz rodziny, w dokumencie wystąpią także przyjaciele i znajomi żony Jarosława Bieniuka – m.in. Anna Dereszowska, Cezary Pazura i Katarzyna Bujakiewicz. Pójdziecie do kina?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Niewiarygodne, jak wyglądała Doda 15 lat temu. Zdjęcie robi furorę w internecie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaskakujący wpis Magdy Gessler. Musiało ją to wiele kosztować
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pokazała nowego ukochanego. Wystraszeni fani ostrzegają
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Żona Krzysztofa Ibisza nie może przez niego spać. Jedna rzecz wyjątkowo jej przeszkadza
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Uwielbiana gwiazda PRL-u tonie w długach. Halina Kowalska podjęła odważną decyzję
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Krawczyk zaapelowała do swojego pasierba. Chce się z nim pogodzić? "Żal mi ciebie"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]