Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Oliwia Bieniuk dostała się na wymarzony kierunek. Anna Przybylska pękłaby z dumy
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 26.06.2022 19:24

Oliwia Bieniuk dostała się na wymarzony kierunek. Anna Przybylska pękłaby z dumy

Oliwia Bieniuk
Instagram @oliwia.bieniuk TRICOLORS/East News

Oliwia Bieniuk wzięła przykład z mamy i postanowiła związać swoją przyszłość z aktorstwem. Udało jej się dostać do akademii teatralnej i w przyszłości córka Anny Przybylskiej będzie najpewniej występowała na deskach teatrów i przed kamerą. Anna Przybylska pękałaby z dumy.

Dla Oliwii oznacza to również przeprowadzkę z Trójmiasta, w którym mieszka razem z tatą. Córka aktorki i piłkarza wyjedzie do Warszawy.

Oliwia Bieniuk dostała się na wymarzony kierunek. Anna Przybylska pękłaby z dumy

Oliwia Bieniuk od 1 października rozpocznie studia aktorskie na jednej z warszawskich uczelni. Młoda gwiazda pójdzie w ten sposób w ślady swojej mamy, która z pewnością pękałaby z dumy. Jak na razie dumny jak paw chodzi jednak jej ojciec. Jarosław Bieniuk opowiedział portalowi Pomponik o sukcesie córki.

- Radość, wzruszenie, na pewno, bo wiem, ile pracy Oliwia włożyła w to i jak trudno się dostać do takiej szkoły. Byłem bardzo dumny i wzruszony, bo to się wiąże na pewno z kolejnym etapem w naszym życiu rodzinnym - przekazał.

Jednocześnie przed byłym piłkarzem bardzo trudny okres. Oliwia Bieniuk wyprowadzi się z rodzinnego domu i wyjedzie do Warszawy, być może na stałe. Wyfruwające z gniazda dziecko zawsze jednocześnie cieszy i martwi.

- Córka na pewno wyprowadzi się z rodzinnego domu, więc dla każdego rodzica to takie mieszane uczucia. Z jednej strony radość, a z drugiej taki smutek, że ta mała Oliwia, która od 20 lat ze mną mieszka, nagle już nie będzie mieszkała - opowiadał Jarosław Bieniuk.

Trudne zadanie również przed Oliwią Bieniuk. Młoda gwiazda będzie musiała zmierzyć się z bardzo specyficznym środowiskiem szkół teatralnych. Choć tzw. "fuksówki", czyli "kocenie" pierwszoroczniaków odeszło już do lamusa, może nie pomagać jej pochodzenie z aktorskiej rodziny.

Szkoły teatralne są również bardzo dużym obciążeniem psychicznym dla młodych ludzi - do ćwiczeń wykorzystuje się niemal każdą chwilę. Oliwia Bieniuk skrupulatnie przygotowywała się jednak do tego zajęcia i zdaje się, że niewiele będzie w stanie ją zaskoczyć.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik.pl