Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ola Kwaśniewska prowadziła rozmowę z tatą. Nagle do akcji wkroczyła Jolanta Kwaśniewska
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.05.2022 15:24

Ola Kwaśniewska prowadziła rozmowę z tatą. Nagle do akcji wkroczyła Jolanta Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska
Imago Sport and News/East News

Ola Kwaśniewska wraz ze swoim ojcem prowadziła program transmitowany na żywo. Nieoczekiwanie widzowie usłyszeli głos Jolanty Kwaśniewskiej, która pojawiła się w pokoju i wprowadziła członków rodziny w zmieszanie.

Jolanta Kwaśniewska najprawdopodobniej też chciała być częścią rodzinnego show. Mąż i córka zdecydowanie powinni ją zaprosić do któregoś z odcinków.

Show Kwaśniewskich

Córka byłej prezydenckiej pary, Aleksandra Kwaśniewska od lat prowadzi karierę w mediach, jako dziennikarka i prezenterka. W telewizji podziwiać możemy ją, chociażby w cieszącym się popularnością programie "Miasto kobiet".

Oprócz tego, córka Aleksandra Kwaśniewskiego zdecydowała się na prowadzenie miniprogramu w internecie, który transmitowany jest na jej Instagramie. Do pomocy przy podcaście zaprosiła swojego ojca.

Kwaśniewscy chętnie poruszają tematy zarówno społeczne, jak i polityczne. Program nagrywany jest w domu, przy pomocy amatorskiej kamery, ma więc charakter rodzinnej pogawędki, choć omawiane kwestie bywają niełatwe.

Jolanta Kwaśniewska zakłóca program

Fani podcastu Aleksandry i Aleksandra Kwaśniewskich mogli być nieco zdezorientowani na początku nowego odcinka programu. Nieoczekiwanie, usłyszeli bowiem głos Jolanty Kwaśniewskiej.

Wszystko wskazuje na to, że była Pierwsza Dama pomagała rodzinie w kwestiach technicznych i nie zauważyła, że rozpoczęło się już nadawanie na żywo. Zarówno Aleksander Kwaśniewski jak i jego córka wyglądali na lekko zmieszanych.

- Mamuś, my już jesteśmy na żywo - zaśmiała się Aleksandra Kwaśniewska.

Jej mama nie wydawała się jednak zawstydzona. Najprawdopodobniej obserwowała swoich najbliższych na innym monitorze.

- Widzę was! Pozdro! - krzyknęła Jolanta Kwaśniewska, czym rozbawiła rodzinę.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl