Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Projektant skrytykował Olę Kwaśniewską
Irmina Jach
Irmina Jach 28.09.2021 20:33

Projektant skrytykował Olę Kwaśniewską

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Instagtam/Ola Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska od lat słynie ze znakomitego stylu. Eleganckie kreacje, nienaganne makijaże i perfekcyjnie ułożone fryzury sprawiły, że została okrzyknięta ikoną mody. Zdaniem projektanta Daniela Jacoba Daliego córka byłej pierwszej damy nie poszła w jej ślady. Ola Kwaśniewska woli wygodniejsze, bardziej codzienne rozwiązania.

Styl Joanny Kwaśniewskiej przez ostatnie dekady inspirował Polki. Jako żona prezydenta zawsze starała się prezentować doskonale. Była pierwsza dama chętnie sięga po kreacje znanych projektantów, stawiając jednak na ponadczasową klasykę.

Ola Kwaśniewska nie poszła w ślady mamy?

Szafa Jolanty Kwaśniewskiej pełna jest spódnic, eleganckich żakietów, doskonale skrojonych sukienek, butów na obcasie i podkreślających sylwetkę okryć wierzchnich. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego wybiera zwykle stonowane kolory i klasyczne fasony.

- Jolanta Kwaśniewska to niepowtarzalna ikona stylu. Nie tylko dziś, ale od zawsze. Jej elegancja jest ponadczasowa i można ja porównać z Alexis Carrington Colby z kultowego serialu z lat 80. "Dynastia". Nienaganne stroje, zawsze dobrane do sylwetki aż biją po oczach jak oszlifowany diament. Kwaśniewska zdecydowanie powinna znaleźć się na okładce Polskiego magazynu modowego Vogue - ocenił projektant Daniel Jacob Dali.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Znawca mody w rozmowie z Super Expressem miał sporo zarzutów w stosunku do Oli Kwaśniewskiej, która ubiera się zupełnie inaczej niż jej mama. Jego zdaniem córka byłej pary prezydenckiej ubiera się poprawnie, ale nie zachwycająco.

"Daleko jej do tytułu ikony stylu"

- Niestety Aleksandra Kwaśniewska nie odziedziczyła stylu po gustownej i eleganckiej mamie. Córka Jolanty pierwszej damy nie zawsze zalicza wpadkę modowa, ale daleko jej do tytułu ikony stylu - stwierdził Daniel Jacob Dali.

Projektant wypomniał Oli Kwaśniewskiej, że częściej niż po eleganckie suknie od projektantów, sięga po wygodne marynarki, proste koszulki i dżinsowe spodnie. Określił styl byłej prezydentówny jako "casual, a nie elegant".

- Choć czasami zaprezentuje się w sukni, które podziwiamy na wybiegach wielkich domów mody, to jednak są to sporadyczne epizody. Bardzo lubi jeansy czy marynarki w kratę i właśnie w tym najczęściej ja widzimy - ocenił rozmówca Super Expressu.

Niewątpliwie, Ola Kwaśniewska stawia najczęściej na bardzo proste, ale estetyczne stylizacje. Należy pamiętać, że córka Jolanty Kwaśniewskiej nie pełniła nigdy tak oficjalnej funkcji, jak jej mama - może więc pozwolić sobie na mniej eleganckie kreacje.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express