Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Od osób z tymi znakami zodiaku lepiej trzymać się z daleka. To najgorsi partnerzy
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 01.06.2023 14:17

Od osób z tymi znakami zodiaku lepiej trzymać się z daleka. To najgorsi partnerzy

znaki zodiaku
Obraz Alexa z Pixabay

Znaki zodiaku wiele mówią o charakterach ludzi. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, jeszcze przed poznaniem kogoś, jaki może być w codziennym życiu. Tym razem sprawdzimy konkretne znaki zodiaku pod względem związku. Z kim lepiej się nie wiązać?

Strzelec

Strzelec nie nadaje się do stabilnych związków. Jest lekkoduchem potrzebującym przygód i adrenaliny. Nie dla niego są zobowiązania, gdy tylko poczują, że ktoś chce ich zamknąć w “klatce” związku, szybko ucieka. Nie chce tworzyć stałych, długotrwałych relacji. Uczuciowe i potrzebujące stabilizacji osoby spod znaku Raka najbardziej powinny unikać Strzelców, którzy będą doprowadzać je do łez.

Katarzyna Dowbor wyremontuje kolejny dom. Zaskakujące informacje

Byk

Byk nie jest dobrym kandydatem na stałego partnera. To bardzo trudny towarzysz życia. Jeśli tylko poczuje, że związek robi się zbyt poważny, szybko postara się z niego uciec, by móc w swoje sidła dorwać kolejną niewinną osobę. Jest ogromnie ciekawy nie tylko świata, ale nowych doznań i znajomości. Gdy tylko ktoś zajdzie mu za skórę, nie zawaha się wziąć go na rogi. Najgorsze połączenie, to Byk i Skorpion. Dwa silne charaktery nie powinny być razem, a oni, podczas kłótni, gotowi są pójść wręcz na noże, by tylko wygrać.

Bliźnięta

Osoba spod znaku Bliźniąt nie należy do wiernych. Skacze z kwiatka na kwiatek, nie zważając na konsekwencje. Bliźnięta są urocze, czarujące, przykuwające uwagę, przez co intrygują potencjalnych przyszłych partnerów. Niestety, nawet jeśli komuś uda się usidlić ten znak zodiaku, szybko zostaje zepchnięty na dalszy plan, ponieważ Bliźnięta bardzo szybko nudzą się. Zaczynają wtedy poszukiwania kolejnej osoby, z którą mogłyby być, chociaż na krótki czas. Uparty w dążeniu do perfekcji Strzelec powinien unikać Bliźniąt, które szybko znajdą błahy powód pozwalający uciec im z tej relacji.

Skorpion

Skorpion jest bardzo podły i pamiętliwy. Atakuje w najmniej spodziewanym momencie i niszczy wszystko, co stanie na jego drodze. Jeśli tylko na coś się uweźmie, nie odpuści i będzie dążył do swojego postanowienia, często kosztem innych. Jest to znak uważany za najgorszy w każdej relacji, także tej rodzinnej. Jeśli na jego drodze stanie delikatny Rak, nie zawaha się doprowadzić go do łez i to niejednokrotnie.