Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Na jaw wyszły niepokojące fakty o małżeństwie Sławomira i Kajry. Czeka ich rozwód? Para zabrała głos
Alicja Czepli
Alicja Czepli 14.08.2022 15:41

Na jaw wyszły niepokojące fakty o małżeństwie Sławomira i Kajry. Czeka ich rozwód? Para zabrała głos

Sławomir Kajra
Pawel Wodzynski/East News

Sławomir i Kajra uchodzą za jedną z najbardziej dobranych par polskiego show-biznesu. Na scenie podczas występu na mrągowskim Festiwalu Weselnych Przebojów wielokrotnie sobie dogryzali. Na jaw wyszły informacje jak zachowywali się za kulisami - tego nikt się nie spodziewał. Czy małżonkowie się rozwiodą?

Sławomir i Kajra mają kryzys?

Sławomir jest jedną z największych polskich gwiazd rodzimego świata disco polo. Autor przeboju "Miłość w Zakopanem" cieszy się niezwykłą popularnością i regularnie koncertuje w całej Polsce, ze swoim zespołem, którego członkinią jest jego ukochana żona Kajra.

Niedawno pojawił się na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie, wraz z zespołem zagrali pierwszego dnia imprezy, obok innych wielkich gwiazd disco polo. Podczas występu małżonkowie na scenie wzajemnie sobie dogryzali i rzucali niezbyt przyjemnymi komentarzami - w pewnym momencie wyglądało to jak regularna małżeńska kłótnia.

Niektórym to wzajemne dogryzanie się spodobało i zostało uznane za urocze czułości. To nie pierwsza tego typu sytuacja - para już wielokrotnie wzajemnie sobie dogryzała czy to na scenie, czy podczas wywiadów. Przekonują jednak, że to jest ich język miłości i w ten sposób podtrzymują ogień w związku.

Jednak na jaw wyszło co działo się za kulisami koncertu. Okazuje się, że mieli wzajemnie się unikać, ewidentnie w powietrzu była nieprzyjemna atmosfera. W związku piosenkarzy może dochodzić do poważnych konfliktów. Czy to koniec?

To koniec małżeństwa Sławomira?

Sławomir i Kajra uchodzą za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Słynni piosenkarze disco polo mają wierne grono wielbicieli, na które z pewnością będą mogli liczyć już jesienią, kiedy wokalistka będzie próbowała swoich sił na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami".

Sami przekonują jednak, że te wzajemne dogryzki są elementem ich zdrowego związku. Zapewniają, że przez te niezbyt subtelne rozmowy podtrzymywany jest ogień w ich relacji, a oni sami nie widzą świata poza sobą.

- Powiedzieliśmy sobie tak 11 lat temu, wesele trwało 7 dni, ja nie zamierzam tego z nikim i nigdy powtarzać. Niestety, Sławomir będzie się ze mną męczył do grobowej deski - zdradziła Kajra. Jednak wszystko wskazuje na to, że niedawno w małżeństwie tej pary pojawiły się poważne komplikacje. Kiedy tylko wokaliści zniknęli ze sceny, zniknęły wzajemne docinki, a zupełnie przestali się do siebie odzywać. Sławomir miał unikać żony, a ta była wyraźnie smutna. Jednak jak tylko wychodzili przed światła fleszy, udawali, że wszystko jest w porządku.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl