Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nowa odsłona Agaty Dudy. Podczas przemówienia zaskoczyła wszystkich. To naprawdę wciąż ona?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.12.2023 15:09

Nowa odsłona Agaty Dudy. Podczas przemówienia zaskoczyła wszystkich. To naprawdę wciąż ona?

Agata Duda
KAPiF; Nowa odsłona Agaty Dudy

Agata Kornhauser-Duda z racji pełnienia swojej funkcji, niemal nieustannie jest na świeczniku. Specjaliści, a także internauci często brali pod lupę jej stylizacje, które według ich słów, nie zawsze miały być udane. Tym razem pierwsza dama zaprezentowała swoją nową fryzurę, a użytkownicy sieci uraczyli ją licznymi komplementami.

Stylizacje Agaty Kornhauser-Dudy pod lupą

Nie da się ukryć, że bycie pierwszą damą wiąże się z wieloma obowiązkami. Jednym z nich jest dbanie o to, by zawsze mieć na sobie stonowany i elegancki strój, który powinien być dopasowany do danej sytuacji. Agata Kornhauser-Duda zwykle starała się pilnować, by nikogo nie urazić swoją stylizacją, dlatego też zazwyczaj pojawia się w idealnie skrojonych sukienkach, a także garsonkach w bezpiecznych kolorach.

Choć jej styl musi być subtelny, to pierwsza dama pozwala sobie na modowe eksperymenty, dlatego też zdarza się, że jej głowę zdobią kapelusze i inne nakrycia głowy, które idealnie dopełniają całość stylizacji.

Agata Duda wparowała do szkoły w TAKIEJ fryzurze. Ekspert był bezlitosny. "Tornado"

Czy stylizacje Agaty Kornhauser-Dudy zawsze były udane?

Jak niektórzy twierdzą, stroje Agaty Kornhauser-Dudy zwykle są przemyślane i odpowiednio pasujące do okazji, jednak pierwszej damie miały zdarzać się modowe wpadki. Znawca mody, Matej Pakulski, podczas rozmowy z “Plejadą” wspomniał, że jedną z jej najmniej udanych stylizacji miała być ta, którą założyła na spotkanie z rodziną królewską.

W pamięci utkwił mi taki ludowy pas rodem z czasów Wikingów. To było na spotkaniu z rodziną królewską w Wielkiej Brytanii. Wiele osób słusznie uważa, że jej stylizacje powiewają nudą. Można je nazwać “ciociowymi” lub “na imieniny”. Jednakże warto podkreślić, iż miała wiele mocnych momentów - wyjaśnił znawca.

Agata Duda
KAPIF; Nowa odsłona Agaty Dudy

Agata Kornhauser-Duda zaskoczyła internautów nową stylizacją

Na oficjalnym profilu Agaty Kornhauser-Dudy znajdującym się na Instagramie pojawiło się nagranie, w którym to pierwsza dama przypomina o zbliżającym się 16. Międzynarodowym Kiermaszu Dobroczynnym. Dochód, jaki zostanie uzyskany, zostanie przekazany dla osób potrzebujących.

Jestem zaszczycona, że od kilku lat mogę wspierać tę inicjatywę honorowym patronatem. Wydarzenie będzie miało miejsce 3 grudnia br. w Centralnym Ośrodku Sportu Torwar w Warszawie. Podczas kiermaszu zebrane zostaną środki, które trafią do organizacji zajmujących się w naszym kraju udzielaniem pomocy dzieciom, seniorom, chorym, bezdomnym i osobom z niepełnosprawnościami - słyszymy na nagraniu.

Oprócz tej ważnej informacji uwagę internautów przykuły pewne szczegóły, a mianowicie fryzura oraz stylizacja żony prezydenta. Nowe uczesanie, a także idealnie dobrana, błyszcząca marynarka dodały pierwszej damie uroku. Podoba się Wam nowy styl Agaty Kornhauser-Dudy?

Źródło: Plejada

Tagi: Agata Duda