Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niewiarygodne, jak 20 lat temu wyglądała żona Zenka Martyniuka. Prawdziwa petarda
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 05.09.2021 14:25

Niewiarygodne, jak 20 lat temu wyglądała żona Zenka Martyniuka. Prawdziwa petarda

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
East News AGENCJA SE

Nie jest żadną tajemnicą, że Zenek Martyniuk jest największą gwiazdą w swojej rodzinie. Piosenkarz disco-polo wśród wielu Polaków budzi duże emocje. O jego synie słyszy się raczej w kontekście afer i skandali, natomiast Danuta Martyniuk przez większość czasu żyje w cieniu męża. Jednak 20 lat temu wystąpiła w teledysku do utworu „Gwiazda”. Zaprezentowała się nienagannie.

Choć większość fanów może widzieć żonę Zenka Martyniuka, jako kobietę, która po prostu trwa przy sławnym mężu, to Danuta Martyniuk także miała swoje pięć minut. Nie wszyscy wiedzą, że zagrała w oficjalnym klipie zespołu Akcent. Teledysk został opublikowany w 2001 roku.

Danuta była już wówczas żoną Zenka Martyniuka. W momencie, gdy klip do utworu „Gwiazda” ujrzał światło dzienne, para była małżeństwem od kilkunastu lat. Piosenkarz disco polo uznał, że jego ukochana będzie odpowiednią kandydatką do zagrania w teledysku. Nie po raz pierwszy odcisnęła ślad na jego twórczości. Wcześniej zadedykował jej słynny „Sonet do miłości”.

Żona Zenka Martyniuka gwiazdą teledysku

Jakość liczącego już dwie dekady teledysku z udziałem żony Zenka Martyniuka nie jest zbyt wysoka. Widać jednak, że zarówno Danuta, jak i jej mąż wyglądali znacznie młodziej. Ukochana gwiazdy disco polo w klipie wsłuchiwała się w romantyczne słowa śpiewane przez partnera.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Danuta głównie spaceruje, przygląda się kwiatom i słucha śpiewu męża, ubrana w obcisłą czarną sukienkę. Biorąc pod uwagę standardy i modę z początku XXI wieku, nie można jej zbyt wiele zarzucić. Żona piosenkarza najprawdopodobniej potraktowała ten występ jako przygodę, ponieważ niezbyt często stawała przed kamerą.

Tak zostało do dzisiaj. Danuta woli prowadzić spokojne życie. Z biegiem czasu coraz rzadziej wywiadów udziela też Zenek Martyniuk. Niestety w ostatnich latach często otrzymywał pytania związane z wybrykami jego syna oraz rozpadem jego małżeństwa. Na szczęście nadal czerpie wiele radości, zajmując się swoją wnuczką.

zenek-jego-zona

Fot. Screen z teledysku piosenki „Gwiazda” zespołu Akcent

zenek-zona-zagrala

Fot. Screen z teledysku piosenki „Gwiazda” zespołu Akcent

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: WP