Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Nieświadomie poślubiła swojego kuzyna. Prawda wyszła na jaw gdy była w ciąży
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 26.01.2023 14:08

Nieświadomie poślubiła swojego kuzyna. Prawda wyszła na jaw gdy była w ciąży

ślub
Pixabay/ StockSnap / Tik Tok

Będąca w ciąży Amerykanka Marcella Hill, podczas wyboru imienia dla oczekiwanego dziecka dokonała szokującego odkrycia. Jak się okazało, kobieta poślubiła... swojego kuzyna. O całym zdarzeniu poinformowała swoich obserwatorów na TikToku. Niewiarygodna historia stała się hitem internetu.

Nieświadomie poślubiła swojego kuzyna

Przygotowania do narodzin swojego dziecka musiały być dla młodego małżeństwa z Utah niemałym szokiem. Para postanowiła poszukać imienia dla oczekiwanego dziecka wykorzystując internetowe drzewo genealogiczne i prześledzić poszczególnych członków swoich rodzin. Przy porównywaniu imion prapradziadków, okazało się, że te są takie same.

Początkowo przyszli rodzice stwierdzili, że korzystając z popularnego serwisu zawierającego drzewa genealogiczne milionów użytkowników, przypadkowo korzystają z tego samego konta. Jak się jednak okazało, wszystko przebiegło prawidłowo, a baza danych nie kłamie.

- Na początku myślałam, że jest zalogowany na moim koncie. Popatrzyłam na jego drzewo genealogiczne i wszystko było jasne - oznajmiła Marcella Hill.

Para postanowiła zweryfikować dodatkowo szokujące odkrycie, kontaktując się ze swoimi dziadkami. Kobieta zadzwoniła do dziadka, a jej partner do babci. Okazało się, że są kuzynami trzeciego stopnia.

- Zapytaliśmy ich, czy się znają. Odpowiedzieli, że mieszkali razem i wychowywali się w tym samym domu. Wtedy zrozumieliśmy, że jesteśmy kuzynami - podkreślała TikTokerka.

Dotychczas nie było szans na weryfikację nietypowego związku, ponieważ ślub pary był bardzo kameralny, a na uroczystości nie było nikogo z rodziny, kto mógłby uświadomić zakochanych o wspólnych korzeniach.

O fakcie kobieta poinformowała za pomocą swojego TikToka, na którym obserwuje ją ponad 300 tysięcy osób. Część internautów była bardzo krytyczna wobec rewelacji influencerki, komentując, że tego typu fakty nie powinny pojawiać się publicznie.

@beingmarcellahill Funny story... I accidentally married my cousin. We had no idea our Grandma and Grandpa were 1st cousins. Oops. #funnystory #marcellahill #wakeherup #marriage #marriedlife #awakening #momsoftiktok #grandmasoftiktok ♬ original sound - Marcella Hill

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Tik Tok

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi: Ślub