Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski opowiedział o swojej relacji z Dodą. Gwiazda nie wytrzymała, wszystko szło na żywo
Alicja Czepli
Alicja Czepli 14.08.2022 10:19

Michał Wiśniewski opowiedział o swojej relacji z Dodą. Gwiazda nie wytrzymała, wszystko szło na żywo

Doda Michał Wiśniewski
Goniec.pl

Za nami kolejna edycja słynnego muzycznego festiwalu w Mrągowie. W sobotni wieczór na scenie pojawił się Michał Wiśniewski w towarzystwie wyjątkowych gości. Jedną z nich była ulubienica publiczności, Doda. Przy okazji wspólnego występu, lider "Ich Troje" opowiedział o ich wieloletniej relacji.

Michał Wiśniewski w Mrągowie

W drugi weekend sierpnia tradycyjnie już w Mrągowie odbył się festiwal weselnych przebojów. Na scenie mogliśmy oglądać najznamienitsze gwiazdy polskiej muzyki, takie jak Sławomir, Golec uOrkiestra, Nocny Kochanek, Doda czy Michał Wiśniewski. Występy były transmitowane na antenie telewizji Polsat.

Warto podkreślić, że ta edycja festiwalu była niezwykle wyjątkowa dla wokalisty "Ich Troje". W tym roku świętowano szczególny jubileusz 25-lecia zespołu. W ostatnich trzech dekadach wiele się zmieniało w życiu artysty, jednak formacja zdaje się być jedynym stałym elementem w jego życiu. Zapowiadał, że na scenie da z siebie wszystko i zapewni widzom niesamowite show.

Ten dzień obfitował w rozmaite emocje, które szargały artystą od pierwszego wejścia na scenę. Pojawili się na niej, nie tylko koledzy z zespołu, ale także była wokalistka, Justyna Majkowska, z którą wyjątkowo Wiśniewskiego nie łączy nic więcej. Oprócz tego towarzyszyły mu dzieci - Xavier i Etianette.

Jednak podczas wspólnego występu z Dodą doszło do czegoś, czego nikt się nie spodziewał. Wspólnie dali niezwykłe show, które dodatkowo postanowili urozmaicić szczegółami z ich życia prywatnego. Padło kilka mocnych słów.

Wspólny występ Dody i Michała Wiśniewskiego

Doda i Michał Wiśniewski wspólnie wykonali w Mrągowie jedną piosenkę. Razem zaśpiewali przebój "Zawsze pójdę w twoją stronę". Było widać, że świetnie się razem bawili, była między nimi wyczuwalna chemia, czym zasłużyli na opinię najlepszego wykonania wieczoru.

Jednak po występie, wokalista postanowił skorzystać z okazji, żeby opowiedzieć, jak niezwykłą postacią jest Rabczewska. Choć niewiele osób o tym wie, dwójka artystów jest ze sobą dość blisko. Tym razem piosenkarz postanowił na oczach wszystkich wyznać całą prawdę o ich relacji.

- Bardzo trudno jest o przyjaźnie w tej branży. Nigdy nie spodziewałem się, że spotkam taką przyjaciółkę jak Dorota. Chcę Ci powiedzieć, że jeżeli kiedyś będziesz w potrzebie, to we mnie masz przyjaciela zawsze. Korzystaj z tego - zadeklarował. W odpowiedzi, Doda także miała kilka ciepłych słów dla kolegi ze sceny. Zauważyła, że bardzo wiele osób próbuje swoich sił w branży rozrywkowej, ale bardzo niewiele ma naprawdę to, co powoduje, że ludzie za nimi idą - charakter i charyzmę. Zasugerowała tezę, że to dlatego ludzie kochają Wiśniewskiego.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express