Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Niesamowite, co zrobił Krystian Ochman w półfinale Eurowizji 2022. Fani oniemieli
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 12.05.2022 22:20

Niesamowite, co zrobił Krystian Ochman w półfinale Eurowizji 2022. Fani oniemieli

krystian ochman eurowizja 2022
Eurovision Song Contest

Krystian Ochman wystąpił jako jeden z ostatnich uczestników drugiego półfinału Eurowizji 2022. Polacy drżeli o jego dobry występ podczas tegorocznego konkursu. Krystian Ochman poradził sobie jednak znakomicie i zachwycił miliony telewidzów w całej Europie.

Ochman zaczął bardzo mocno, pokazując ciepłe i mocne brzmienie swojego głosu. Zdawało się, że wszystko potoczy się zgodnie z planem.

Krystian Ochman wystąpił w drugim półfinale Eurowizji 2022. Niesamowite, co zrobił

Krystian Ochman jest bardzo wysoko obstawiany w tegorocznym rankingu bukmacherów Eurowizji. Stawiano, że na pewno trafi do finału, a niektórzy typują go również do miejsca w czołówce ścisłego finału.

Krystian Ochman wystąpił pośród kropli deszczu i dał z siebie wszystko podczas występu. Pokazał piękną barwę, która zgrywała się z mroczną oprawą za jego plecami. W czasie krótkiego momentu ciszy na stadionie rozpoczęła się wrzawa, która ucichła, kiedy tylko Krystian Ochman ponownie zaczarował publiczność swoim głosem i interpretacją.

Zdaje się, że to wielka szansa Krystiana Ochmana nie tylko na wejście do finału, ale również na wygraną. Występ był prawdziwie perfekcyjny.

- Dziękuję Europo, to była przyjemność wystąpić przed wami - powiedział po angielsku na scenie piosenkarz nim z niej zszedł. Teraz wszystko w rękach jury i widzów.

Żeby Krystian Ochman przeszedł do dalszego etapu, potrzebuje głosów widzów oraz przychylności jury. Te pierwsze można wysyłać spoza granic Polski zarówno telefonicznie, jak i przez aplikację Eurowizji.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl