Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Niebywały występ w "The Voice Senior". Agnieszka Chylińska padłaby z wrażenia
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 07.02.2023 23:01

Niebywały występ w "The Voice Senior". Agnieszka Chylińska padłaby z wrażenia

Najbardziej zaskakujący występ w "The Voice Senior"? Agnieszka Chylińska byłaby zachwycona?
Kadr z "TVN" wp.pilot.pl/YouTube: The Voice of Poland

Marzena Buczek nagle w jednym z ostatnich odcinków uwielbianego programu TVP dołączyła do grona faworytów i ma szanse pokrzyżować plany pozostałych uczestników "The Voice Senior". Seniorka podczas "nokautów" brawurowo wykonała utwór "Znalazłam" zespołu O.N.A. i awansowała do półfinału.

"The Voice Senior". Uczestniczka brawurowo wykonała utwór Agnieszki Chylińskiej

Nie da się ukryć, że wykonanie przeboju kultowej formacji rockowej sprawiło, że uczestniczka zdobyła przychylność sporej grupy fanów programu i... fanów talentu Agnieszki Chylińskiej. Trudno uwierzyć, że w programie Telewizji Polskiej uczestniczka zdecydowała się na tak nieoczywistą twórczość.

Marzena Buczek, zwana też "Zochą", trafiła do ekipy Tomasza Szczepanika i to jego zespół reprezentowała, śpiewając dość zaskakujący jak na warunki programu "The Voice Senior" utwór "Znalazłam" byłej formacji Agnieszki Chylińskiej.

- Byłam bardzo ciekawa, jak Tomasz odniesie się do takiej mocnej piosenki — zastanawiała się uczestniczka, gdy zdradziła trenerowi swój wybór. Jej obawy okazały się niesłuszne i mentor, zamiast odsuwać ją od pomysłu, poratował ją kilkoma cennymi wskazówkami.

Tomasz Szczepanik, lider zespołu Pectus, o swojej zawodniczce ma dość jasne zdanie. Uważa, że "Zocha" ma dwie twarze, niczym doktor Jekyll i Mr. Hyde. Doskonale to podkreślił w trakcie odcinka.

- Ona się zmienia, czasem chciałaby więcej niż potrzeba — komentował artysta, oceniając występy swojej podopiecznej podczas prób. Nie ma wątpliwości, że wybór utworu był dość nieoczywisty, ale okazał się trafiony w dziesiątkę.

- Poskromić mój ogień będzie bardzo trudno, ale spróbuję. Ten etap będzie dla mnie najtrudniejszy. Jeszcze jest za wcześnie, by odchodzić z programu. Pozostałby mi ogromny niedosyt. Przejście tego etapu da mi taki poziom zadowolenia i pewności siebie, że można sięgać po wszystko — zdradziła seniorka przed swoim występem. Widać było, że była pełna emocji, ale wraz z pojawieniem się przed publicznością, cała trema zniknęła.

"The Voice Senior". Marzena Buczek dzięki temu wykonaniu przeszła do półfinału

Marzena Buczek, wykonując przebój "Znalazłam" zachwyciła widzów TVP i jurorów programu "The Voice Senior". W zachwytach nad występem i umiejętnościami sędziwej wokalistki rozpływali się nie tylko trenerzy, ale również prowadząca program Małgorzata Tomaszewska

W mediach społecznościowych pod nagraniem z występu Marzeny Buczek pojawiły się dziesiątki komentarzy od internautów, którym wykonanie "Zochy" się wyjątkowo podobało.

"Drapieżny głos, sceniczny luz i charyzma. Brawo", czy "Pani Marzena jest niesamowita" to zaledwie wierzchołek góry lodowej komplementów, jakie przeczytać można pod brawurowym występem uczestniczki talent-show Telewizji Polskiej. Nic zatem dziwnego, że Marzena Buczek decyzją Tomasza Szczepanika awansowała do półfinału programu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: